SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w biurze prasowym BRE Banku

Z początkiem kwietnia 2007 r. nastąpią zmiany w biurze prasowym BRE Banku.

Funkcję rzecznika prasowego Banku obejmie od połowy kwietnia Paulina Rutkowska, zastępując na tym stanowisku Pawła Wróbla, który po 7 latach pracy w BRE Banku (w tym ponad 2 latach na stanowisku rzecznika prasowego) odchodzi z firmy.

Paulina Rutkowska z Grupą BRE Banku jest związana od 2003 r. Do tej pory (z przerwą na urlop macierzyński) zajmowała stanowisko rzecznika prasowego mBanku. Wcześniej odpowiedzialna była za działania z zakresu Public Relations mBanku. W latach 2002-2003 pracowała jako Rzecznik medialny i Pełnomocnik ds. promocji i kontaktów międzynarodowych w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. Doświadczenie zbierała również podczas studiów w Wielkiej Brytanii.

Paulina Rutkowska jest absolwentką Warwick University w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia na kierunku: Międzynarodowa Kooperacja w ramach Handlu Zagranicznego, połączone z praktyką w krajach niemieckojęzycznych (Niemcy i Szwajcaria). Studiowała również na Hochschule St.Gallen w Szwajcarii i Shiller International University w Heidelbergu w Niemczech w dziedzinie Dyplomacji i Współpracy Międzynarodowej. W 2007 roku, rozpoczęła podyplomowe studium na kierunku: Public Relations i Strategicznego komunikowania w firmach w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Paulina Rutkowska ukończyła także wiele kursów z obszaru komunikacji. 

Paweł Wróbel pełnił funkcję rzecznika prasowego od stycznia 2005 r. Wcześniej, od grudnia 2003 r., pełnił funkcję zastępcy rzecznika prasowego BRE. W BRE Banku od 2000 roku odpowiedzialny był – na różnych szczeblach zawodowych – za zadania związane z obszarem PR, komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w biurze prasowym BRE Banku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl