SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Business Communications Associates S.A.

Nowości z Business Communications Associates S.A.

W I kwartale 2003 roku do grona klientów Business Communications Associates S.A. (BCA) dołączyły firmy The Walt Disney Company (Polska), Kimberly-Clark i Johnson & Johnson Polska.

The Walt Disney Company wybrał agencję BCA do całościowej obsługi public relations polskiego oddziału korporacji i globalnych produktów. Dla Kimberly-Clark BCA zrealizowała działania komunikacyjne, uwzględniające media relations i komunikację wewnętrzną, związane z zakupem przez korporację fabryki International Paper Klucze S.A. Z kolei Johnson&Johnson Polska powierzył BCA obsługę medialną międzynarodowego konkursu Stopping Power Eyes.

Wobec nowych wyzwań stojących przed BCA Zarząd Spółki zadecydował o utworzeniu stanowiska Dyrektora Agencji, na które powołana została Katarzyna Kamińska. Katarzyna jest związana z agencją od września 1999 roku. Specjalizuje się komunikacji kryzysowej, Brand PR i Internet Public Relations. Jest wykładowcą na London School of Public Relations, a także prowadzi szkolenia w Institute for International Research oraz w ramach Medium. Ukończyła Handel Zagraniczny na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wcześniej pracowała w Onet.pl.

BCA S.A. powstała w 1998 roku i należy do grona czołowych polskich firm PR. Agencja specjalizuje się w zarządzaniu wizerunkiem marek i komunikacji kryzysowej. Dwukrotnie została nagrodzona w konkursie działań PR "Medium", a także trzykrotnie uhonorowana najważniejszymi wyróżnieniami w branży public relations – Golden World Award. BCA jest stowarzyszona z Edelman PR - największą międzynarodową niezależną agencją sieciową branży public relations oraz jest członkiem założycielem Związku Firm Public Relations (ZFPR). Do grona stałych klientów agencji należą m.in.: The Absolut Company, Alima-Gerber S.A., Vattenfall Polen AB, Saleta Fight Club i Stowarzyszenie Przedstawicieli Firm Farmaceutycznych w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Business Communications Associates S.A.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl