SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w miesięczniku Forbes

Do grona kierownictwa redakcji miesięcznika Forbes dołączył Kazimierz Krupa, dotychczasowy komentator Pulsu Biznesu.

 - Kazimierz Krupa znacząco wzmocni zespół tworzący miesięcznik. Jego olbrzymie doświadczenie będzie wykorzystane w wielu obszarach. Jako zastępca redaktora naczelnego będzie nadzorował część miesięcznika poświęconą finansom. Tym samym, od teraz każda sekcja Forbesa będzie miała swego opiekuna merytorycznego w osobie wicenaczelnego: za część poświęconą analizom bieżących wydarzeń i strategii firm odpowiada I zastępca naczelnego Eryk Stankunowicz, natomiast za raporty, dossier tematyczne i rankingi – Jacek Pochłopień -  mówi Michał Kobosko, redaktor naczelny Forbesa.

Ponadto Krupa będzie reprezentował Forbesa w mediach, a w szczególności kreował merytorycznie nowe programy pod brandem Forbesa, które będą uruchamiane w najbliższym czasie zarówno w telewizji, jak i w radio.

Kazimierz Krupa obejmie także opieką redakcyjną nowe, regularne wydarzenia eventowe planowane przez redakcję Forbesa, spośród których najważniejszym będzie Forbes Execitive Forum. Będzie to comiesięczne spotkanie w prestiżowym gronie szefów firm - laureatów rankingów Forbesa oraz najważniejszych przedstawicieli branż opisywanych w raportach, dołączanych do każdego wydania Forbesa. Pierwsze Forum odbędzie się już w najbliższą środę, a gościem specjalnym, który zasiądzie na tzw. „Kanapie Forbesa” będzie premier Kazimierz Marcinkiewicz.

Elitarne spotkania z czytelnikami redakcja Forbesa zorganizuje także w każdym mieście wojewódzkim pod brandem 'Regional Forbes Executive Meeting, natomiast konferencje grupujące przedstawicieli zarządów firm z poszczególnych branż będą organizowane jako Branch Forbes Executive Congress.

Kazimierz Krupa w ostatnich czasie, poza kilkuletnim komentowaniem wydarzeń gospodarczych dla Pulsu Biznesu, był m.in. naczelnym Parkietu, dziennika Prawo i Gospodarka, a wcześniej wicenaczelnym miesięcznika Pieniądz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w miesięczniku Forbes

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl