SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w ofercie Business Everywhere

Orange dla Firm przygotowało oferty dla klientów biznesowych, którzy pierwszy raz chcą skorzystać z usług.

 Klienci biznesowi, którzy zdecydują się pierwszy raz skorzystać z oferty Orange  dla Firm zapłacą o połowę niższy abonament, dostaną korzystny rabat na opłatę aktywacyjną i dodatkowy pakiet bezpłatnych minut na rok - podano w komunikacie.
 
Oferta Przejdź do Orange dla Firm jest skierowana do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aktywacji w Orange. Dzięki niej nowy klient biznesowy może uzyskać różne benefity:
- Rabat na opłatę aktywacyjną, który zależy od ilości jednorazowo kupowanych aktywacji.
- Dodatkowy pakiet bezpłatnych minut na 12 pełnych okresów rozliczeniowych na połączenia do Orange.
- 50 proc. rabatu na abonament miesięczny. Okres obowiązywania rabatu uzależniony od ilości kupowanych aktywacji np. klient, który kupi 1 lub 2 aktywacje będzie płacił niższy abonament przez 3 miesiące.

 
Warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie oraz zgoda na wykonanie kopii faktury za usługi telekomunikacyjne u innego operatora nie starszej niż 3 miesiące i opiewającej na średnią kwotę, co najmniej 130 zł z VAT dla jednego numeru lub podpisanie oświadczenia, że klient nie jest abonentem innego operatora sieci komórkowej. Oferta nie jest dostępna w planie taryfowym Firma 25 i firma 50.
 
Orange dla Firm wprowadziła też korzystne zmiany w wyjątkowej ofercie Business Everywhere, która jest skierowana dla klientów biznesowych. W ofercie zostały zniesione ograniczenia i przypisanie poszczególnych technologii oraz urządzeń do danej opcji usługi. Teraz każdy klient, nawet w opcji Business Everywhere Standard, może korzystać z przesyłania danych nie tylko poprzez GPRS, ale również EDGE i UMTS, a do wyboru ma wszystkie karty i modemy. Ponadto dla uproszczenia, dotychczasowe trzy opcje usługi zostały zastąpione dwoma Business Everywhere Standard (49 zł bez VAT) i Business Everywhere Premium (99 zł bez VAT).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w ofercie Business Everywhere

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl