SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Radio Pin

Radio PiN 102FM od września uatrakcyjnia ramówkę

Od września wchodzi nowa ramówka warszawskiego radia Pin.

W "Ranku na 102" pojawi się program "V KOLUMNA - nieobiektywny przegląd prasy". Zaproszeni dziennikarze będą w nim komentować bieżące wydarzenia. "V Kolumnę" tworzą: Grzegorz Miecugow, Mikołaj Lizut, Dariusz Rosiak i Marcin Meller. Trwają rozmowy z jeszcze jednym znanym dziennikarzem-publicystą, dyr. programowy Radia PiN Emil Marat nie zdradza jednak na razie, o kogo chodzi. Codziennie rano Radio PiN odwiedzać będą również redaktorzy naczelni "Profitu", "Pulsu Biznesu", "Gazety Prawnej" i "Forum".

Nie będzie już cyklu "102 felietony Radia PiN".

Serwisy ekonomiczne Radia PiN jak do tej pory uzupełniane będą "giełdowym studiem". Newsy w Radiu PiN będą emitowane od 6:30 do 10:30 co pół godziny, od 11 do 16 co godzinę, od 16:30 do 18:00 co półgodziny, później do 21 co godzinę. Pozostają  audycje: "Marketingmix" (o mediach, reklamie i marketingu),  "Out of Routine" (o sportach ekstremalnych i aktywnym wypoczynku), "W kinie i na kanapie" - magazyn filmowy szefowej "Sukcesu" Karoliny Korwin Piotrowskiej. Magazyn "Zdrowie" zmienił nazwę na "Recepta na życie" i częściej będzie dotyczył nie tylko tematyki medycznej, ale również life-style'owej. Podsumowanie dnia znajdzie się w "Dobrym Programie Gospodarczym" - bloku publicystyczno-informacyjnym rozpoczynającym się o 17:00.

W poniedziałki o "Książkach Wartych Grzechu" opowiadać będzie w Radiu PiN Michał Wójcik, we wtorki o swoich ulubionych miejscach w Warszawie mówić będzie Agata Passent. Felietony o sporcie przygotowywać będzie Grzegorz Kalinowski z TVN24.  Wieczorne audycje muzyczne poprowadzą min. Grzegorz Brzozowicz i Stanisław Trzciński. W Radiu PiN 102FM pojawi się również codzienny serwis kulturalny "102-cooltura".

Sobotnie śniadanie teoretyków i praktyków biznesu "Show Mosz Go On" prowadzi Tadeusz Mosz z TVP. W weekend nadal nadawana będzie kultowa audycja "Uchem po Mapie" Luisa Andino-Veleza i Piotra Gronaua.       

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Radio Pin

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl