SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Warsaw Business Journal

Warsaw Business Journal rozszerza od lutego dodatek poświęcony rynkowi nieruchomości w Polsce oraz wprowadza nowe sekcje tematyczne o kulturze i rozrywce.

Odpowiadamy w ten sposób na wyraźne zapotrzebowanie rynku. Nasi czytelnicy, kadra zarządzająca polskich i zagranicznych przedsiębiorstw oraz inwestorzy zagraniczni są szalenie zainteresowani inwestycjami na rynku nieruchomości – wyjaśnia Eliza Durka, redaktor naczelna Warsaw Business Journal i dyrektor wydawnicza tego tytułu. - Rynek nieruchomości komercyjnych i prywatnych to obecnie jeden z najbardziej dynamicznych sektorów gospodarki. Każdy, kto ma pieniądze, a nasi czytelnicy je niewątpliwie mają, myśli o inwestycji w nieruchomości – dodaje Durka.

Warsaw Businesss Journal miał do tej pory dodatek o nieruchomościach, który ukazywał się co dwa tygodnie i poświęcony był tylko nieruchomościom komercyjnym. Od lutego dodatek Lokale Immobilia będzie w każdym poniedziałkowym wydaniu WBJ, a jego tematyka rozszerzona będzie o nieruchomości prywatne.

Z początkiem roku pojawiła się również w tygodniku nowa sekcja pod nazwą Culture&Leisure. - Ma być to swoisty przewodnik po kulturze i rozrywce w głównych miastach Polski dla zagranicznych biznesmenów, którzy przyjeżdżają do Polski w interesach i nie są tak rozeznani w polskich realiach – komentuje Eliza Durka. - My podpowiemy im, co powinni zobaczyć, gdzie zjeść, gdzie szukać ewentualnych galerii, w których mogą obejrzeć i zainwestować w polską sztukę.

WBJ ma też nową ofertę dla reklamodawców. Od lutego wzbogaca ją o nowe, mniejsze, a przez to tańsze formaty reklamowe. Ma być to konkurencyjne narzędzie reklamowe skierowane głównie do średnich i mniejszych graczy na rynku nieruchomości prywatnych oraz firm wynajmujących i sprzedających powierzchnie biurowe. Powiększy się również sekcja "classifieds" skierowana do lokalnych klientów spoza rynku nieruchomości

Dzięki wprowadzeniu mniejszych formatów reklamowych i obniżeniu ich cen (przy niektórych formatach nawet o 50%) Warsaw Business Journal chce pozyskać lokalnych reklamodawców, których budżety nie pozwalają na zainwestowanie w standardowe, wielkoformatowe powierzchnie reklamowe.

Warsaw Business Journal wydawany jest przez Valkea Media i jest częścią grupy tytułów biznesowych. Obok WBJ są w niej: przewodnik po polskim biznesie i gospodarce The Book of Lists (rocznik) oraz produkty elektroniczne: Poland AM (dziennik anglojęzyczny), Polen am Morgen (dziennik niemieckojęzyczny) oraz WBJ Real Estate News (tygodnik anglojęzyczny).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Warsaw Business Journal

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl