SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w zarządzie wydawnictwa Bauer

Wydawnictwo Bauer dokonało zmian w podziale kompetencji władz spółki.

Jak podano w komunikacie prezes Witold Woźniak ma skoncentrować się na strategii i rozwoju spółek wchodzących w skład Grupy Bauer w Polsce (Wydawnictwo Bauer, Broker S.A., drukarnie w Ciechanowie i Wykrotach oraz wydawnictwo książkowe Bauer Weltbild Media). Prezesowi Wydawnictwa Bauer nadal podlegać będzie bezpośrednio Biuro Reklamy.

Członkowie zarządu Tomasz Namysł i Jerzy Szulwic obejmują stanowiska wiceprezesów.

Tomasz Namysł poszerza zakres obowiązków o segment pism telewizyjnych, pozostający do tej pory w gestii Jerzego Webera, obecnie doradcy Grupy Bauer. Ponadto, tak, jak dotychczas, odpowiada za segmenty pism kobieco-poradnikowych, kobieco-rozrywkowych, luksusowych, krzyżówkowych, za dział Nowe Media i Foto.

Jerzy Szulwic  będzie odpowiadał za Dział Kolportażu Wydawnictwa, pozostający do tej pory w gestii Prezesa. Ponadto, tak, jak dotychczas, odpowiada za segment pism młodzieżowych, komputerowo-growych i motoryzacyjnych.

Sławomir Bandurski, członek Zarządu ds. Produkcji odpowiadać będzie, jak dotychczas, za dział produkcji Wydawnictwa oraz za drukarnie w Ciechanowie i w Wykrotach.

Nowym członkiem zarządu mianowany został Andrzej Choynowski, dotychczas dyrektor finansowy Wydawnictwa. Andrzej Choynowski poszerza zakres obowiązków o sprawy finansowe i IT całej Grupy Bauer. Ponadto odpowiadać będzie, tak, jak dotychczas, za działy: finansowy, prawny, informatyki i administracyjny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w zarządzie wydawnictwa Bauer

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl