SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany we władzach spółki GETIN Leasing

Od marca br. funkcję Wiceprezesa Zarządu GETIN Leasing SA sprawuje Dariusz Gierczak. Jest odpowiedzialny m. in. za pion marketingu i sprzedaży

Dariusz Gierczak z rynkiem usług leasingowych związany jest od ponad 10 lat. W latach 1995-2002 pracował w Europejskim Funduszu Leasingowym SA m.in. jako Z-ca Dyrektora Departamentu Współpracy oraz Doradca Zarządu. W latach 2000-2002 jako Dyrektor Departamentu Car Fleet Management w EFL SA organizował działalność Spółki dla klientów korporacyjnych, zainteresowanych długoterminowym wynajmem i zarządzaniem flotami samochodowymi. Ostatnie trzy lata pracował w Centrali BRE Leasing Sp. z o.o. w Warszawie, gdzie był odpowiedzialny za wprowadzenie firmy na rynek usług leasingowych adresowanych do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowy prezes jest wrocławianinem. Ukończył studia na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiował także podyplomowo na Politechnice Wrocławskiej - kierunek Marketing i Zarządzanie oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu - kierunek Bankowość i Finanse. Następnie ukończył studia MBA przygotowane przez Ernest & Young.

Jak sam przyznaje nowe obowiązki traktuje jako kolejne wyzwanie, które pozwoli mu wykorzystać bogate doświadczenie, jakie zdobył w sektorze usług finansowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany we władzach spółki GETIN Leasing

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl