SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Znani dziennikarze o sobie w Wirtualnej Polsce

Redaktorzy serwisu Wiadomości Wirtualnej Polski postanowili przepytać prawdziwych mistrzów w zadawaniu pytań.

Znani z radia i telewizji dziennikarze sami niezwykle rzadko stają w pozycji odpowiadającego. W rozmowach z WP zdradzają kulisy swego zawodu, mówią o polityce, którą na co dzień żyją i o tym, jak spędzają wolny czas – czytamy w komunikacie.

W pierwszej kolejności o swojej pracy, scrabble’ach i nieodzownej w zawodzie dziennikarza skórze nosorożca opowiadał Wirtualnej Polsce Grzegorz Miecugow, Zastępca Dyrektora Programowego TVN24, dziennikarz Programu III Polskiego Radia,  wydawca i prezenter "Wiadomości" w TVP1, twórca "Faktów".

"Znanych polskich dziennikarzy – nie jest ich tak wielu – otacza aura tajemniczości. Rzadko udzielają wywiadów, sami nie lubią bowiem być przepytywani. W rozmowie z nami wyjawili, że też czasem mają dość polityki. Zdradzili, iż nieśmiało marzą o kolejnych osiągnięciach oraz kochają to, co robią. – mówi Sylwia Miszczak z serwisu Wiadomości, pomysłodawczyni i autorka wywiadów – Podczas wywiadów uchylili rąbka tajemnicy, którą otoczone jest ich prywatne życie, ujawnili, co robią po wyjściu z pracy, opowiedzieli o swoich dzieciach. Już niedługo internauci będą się mogli dowiedzieć, co w ogródku rodziców najchętniej robi Katarzyna Kolenda-Zaleska”. 

Serwis Wiadomości Wirtualnej Polski działa na rynku od siedmiu lat.

„Staramy się tworzyć serwis, w którym nie chodzi wyłącznie o krótką i zwartą informację. To prawda, atrakcyjny news jest na wagę złota, stąd przejście naszej redakcji na 24-godzinny tryb pracy i dostarczanie użytkownikom bieżących wiadomości przez całą dobę. Chcemy jednak wyjść poza ramy typowej witryny informacyjnej – dodaje Marek Dziewięcki kierownik serwisu – Stworzyć miejsce, po odwiedzeniu którego użytkownik ma poczucie, iż potraktowano go wyjątkowo, jest bogatszy nie tylko o wiedzę o aktualnych wydarzeniach, ale ma również dostęp do materiałów niepublikowanych nigdzie indziej.”

Serwis Wiadomości: http://wiadomosci.wp.pl/
Wywiad WP: http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,wid,8335219,wiadomosc.html

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Znani dziennikarze o sobie w Wirtualnej Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl