SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zone Vision podbija Azję

Zone Vision rozszerza swoją działalność na region Azji i Pacyfiku

Zone Vision, międzynarodowy producent i dystrybutor telewizyjnych kanałów tematycznych, rozszerza swoją działalność na region Azji i Pacyfiku. W marcu firma otworzyła biuro w Singapurze, które pokieruje ekspansją w tej części świata.

Rozszerzenie działalności na region Azji i Pacyfiku jest następnym krokiem w konsekwentnie prowadzonej przez Zone Vision strategii, dzięki której firma jest obecna w 100 krajach Europy, Ameryki Łacińskiej, Afryki i Bliskiego Wschodu. Biuro w Singapurze pozwoli wejść Zone Vision na wzrostowe rynki azjatyckie. Jak twierdzi prezes Zone Vision Chris Wroński, spektakularny sukces Reality TV w Indiach wskazuje, że firma jest gotowa do podboju rynku azjatyckiego.

Szefem nowego biura jest Alan Hodges, który przed przyjęciem posady w Zone Vision był dyrektorem ds. sprzedaży i rozwoju w CNBC Asia Pacific. Chris Wroński po nominacji Alan'a Hodges'a powiedział:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać dyrektora o tak wybitnych umiejętnościach jak Alan Hodges. W oparciu o swoje doświadczenia będzie on kierował naszymi działaniami w tym rejonie. Jego nominacja na stanowisko szefa biura w Singapurze stanowi potwierdzenie niezwykłej wagi, jaką przykładamy do wzmocnienia naszej współpracy z lokalnymi dystrybutorami".

Zone Vision jest jedną z przodujących firm na rynku nadawców i dystrybutorów kanałów tematycznych w Europie. Od początku działalności w 1991 roku, firma zdobyła znaczącą pozycję jako niezależny międzynarodowy producent oraz dystrybutor kanałów tematycznych w Europie Centralnej i Wschodniej.

Zone Vision jest właścicielem (Reality TV, Romantica, Le Cinema, Europa Europa i Showtime) i przedstawicielem handlowym (Discovery, Animal Planet, Discovery Sci-Trek, Discovery Travel and Adventure, Discovery Civilizations, Cartoon Network, CNN, TCM, Hallmark, Eurosport, MTV, VH1, VH1 Classic, MTV Base, MTV/2, MTV Hits, Avante, Club i Bloomberg) kanałów tematycznych dystrybuowanych do przeszło 45 gospodarstw domowych, w ponad 150 krajach.

Biuro główne Zone Vision znajduje się w Londynie, a na całym świecie działa już 17 biur regionalnych zatrudniających przeszło 350 specjalistów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zone Vision podbija Azję

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl