SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zott promuje Monte Snack kampanią z udziałem graczy e-sportu

Rozpoczęła się oparta na gamingu kampania batonów Monte Snack produkowanych przez Zott Polska. Za jej koncepcję i realizację odpowiada agencja GoldenSubmarine wspólnie z GetHero.

Article

Osią kampanii jest konkurs „Monte Team Snack” opierający się na idei gamingu. Konkurs ma formułę otwartą, każdy może do niego przystąpić rywalizując o udział w kolejnych etapach gry, aż do finałowej rozgrywki zaplanowanej na wrzesień w Krakowie.

W pierwszym etapie uczestnik wybiera jednego z czterech gamerów – liderów poszczególnych teamów. Są nimi Jcob, Vibe, Kamyk i Lachu, uznani praktycy gier wideo. Podstawą naboru do zespołów będą najwyżej ocenione odpowiedzi na dwa pytania. Kandydaci udzielają ich online, w formularzu na stronie teamsnack.pl.

Najlepsi, łącznie 240 osób, zostaną zaproszeni do udziału w eliminacjach w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie bądź Tychach (na terenie centrów handlowych, na przełomie maja i czerwca), w zależności od tego, którego gamera wybiorą. Organizatorzy przewidzieli dodatkowo cztery „dzikie karty” dla tych, którzy zgłoszą się na eliminacje w tych miastach. Z każdej z czterech eliminacji dalej awansuje po 8 uczestników z każdego teamu, którzy wyjadą na dwudniowy Boot Camp Monte Team Snack w Serocku, zaplanowany na początek sierpnia. Tam o miejsce w składzie będą walczyć w systemie pucharowym, czyli „każdy z każdym”. Kapitanowie mają tylko po 3 miejsca w zespołach. Bootcamp będzie ostatnią rozgrywką przed wielkim finałem 1 września w Krakowie.

Agencja GoldenSubmarine odpowiada za koncept strategiczny i linię kreatywną kampanii, stworzenie strony dedykowanej konkursowi, jego promocję w kanałach Monte w social mediach oraz nadzór. Organizowaniem eventów oraz całkowitą koordynacją działań z gamerami zajmuje się agencja GetHero, która wspierała GoldenSubmarine w wypracowaniu konceptu przebiegu konkursu i rywalizacji. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Carat.

Marka Monte ostatnio była wspierana akcją pod hasłem „Monterzy” w styczniu br. Wówczas reklamowano desery mleczne tej marki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zott promuje Monte Snack kampanią z udziałem graczy e-sportu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl