SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ZUS wybrał Asseco Poland do obsługi systemu informatycznego na kolejne 4 lata

ZUS wybrał firmę do obsługi Kompleksowego Systemu Informatycznego na kolejne cztery lata. Asseco Poland S.A. podpisał kontrakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

PAP / Tomasz Gzell Article

KSI ZUS to zaawansowany system informatyczny wspomagający działanie zakładu. Kontrakt obejmuje świadczenie usług wsparcia eksploatacji i utrzymania Kompleksowego Systemu Informatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (KSI ZUS).

Zakład przekazał, że łączna wysokość wynagrodzenia dla wykonawcy nie przekroczy 288 930 858,44 zł brutto.

"Zakończyliśmy długi proces wyboru firmy na obsługę KSI. Przeszliśmy przez kilka etapów. Kluczowy z nich wiązał się z badaniem i ocenę ofert, w tym przeprowadzeniem testów kompetencji wykonawców, zarówno w obszarze technicznym jak i biznesowym" - wskazał rzecznik ZUS Paweł Żebrowski.

ZUS podał, że dzień rozpoczęcia świadczenia usług nastąpi nie później, niż w terminie 90 dni od dnia zawarcia umowy, a okres świadczenia pełnego zakresu usług to 48 miesięcy.

Dołącz do dyskusji: ZUS wybrał Asseco Poland do obsługi systemu informatycznego na kolejne 4 lata

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Konrad
Czyli znowu wraca stare do ZUS!!! Dziwne, że Zus wybiera droższego dostawcę usług.
0 0
odpowiedź