SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Związkowa Alternatywa informuje o dramacie w lotnictwie na billboardach w Warszawie

Billboardy związku zawodowego Związkowa Alternatywa dotyczące dramatycznej sytuacji w lotnictwie pojawiły się w centrum Warszawy.

Article

Plakaty Związkowej Alternatywy obecnie są w trzech miejscach - na rogu ulic Miodowej i Długiej (okolice Sądu Najwyższego), na rogu ul. Żwirki i Wigury/Hynka oraz przy ul. Grochowskiej 171.

- Wkrótce pojawią się nasze nowe billboardy zachęcające do oporu przeciwko partii rządzącej. Ich treść jest związana z naszym zdecydowanym sprzeciwem wobec łamania praw pracowniczych w spółkach skarbu państwa i instytucjach państwowych - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Szumlewicz, przewodniczący Związku Zawodowego Związkowa Alternatywa.

Projekt plakatu kolejnej kampanii billboardowej Związkowej Alternatywy, materiał udostępniony portalowi Wirtualnemedia.pl

- Kolejne billboardy będą bezpośrednio związane z fatalną sytuacją pracowników sfery budżetowej, w tym szczególnie będą odnosić się do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Krajowej Administracji Skarbowej, gdzie działają nasze dwie liczne organizacje związkowe - wyjaśnia nam Piotr Szumlewicz.

Kampania billboardowa Związkowej Alternatywy została sfinansowana ze zbiórki społecznościowej - uzbierano na nią  nieco ponad 13 tys. zł.

Firmy reklamy zewnętrznej odmówiły kampanii Związkowej Alternatywy

Jak podawaliśmy na łamach Wirtualneemdia.pl kilka tygodni temu, firmy reklamy zewnętrznej Ströer Media, AMS i Clear Channel nie zgodziły się umieścić na swoich nośnikach billboardu związku zawodowego Związkowa Alternatywa "Dramat w lotnictwie. Zwolnienia dla pracowników, miliony dla zarządzających".  Uzasadniły to "potencjalnymi wątpliwościami prawnymi" oraz "możliwym naruszeniem dobrych obyczajów i dóbr osobistych osób trzecich".

Mimo to kampania z początkiem października doszła do skutku - z propozycją publikacji billboardów do związkowców zgłosiło się kilka firm (ArMedia, Citiboard Media, Solar Media, Metromedia, Schulz Media, Vissual Effect) oraz też jedna osoba prywatna z Katowic. 

Dołącz do dyskusji: Związkowa Alternatywa informuje o dramacie w lotnictwie na billboardach w Warszawie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl