Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu - transfer bez limitów w iPlusie

Od poniedziałku 13 września użytkownicy mobilnego internetu iPlus mogą korzystać z nowej wersji iPlusopobieracza.

km
km
Udostępnij artykuł:

Klienci iPlusa otrzymują Bezlik Gigabajtów, co oznacza że będą mieć nieograniczony transfer danych dostępny w dwóch wariantach - od północy do południa oraz od północy do 9 rano.

Nowy iPlusopobieracz umożliwia nieograniczoną transmisję w godzinach 24:00 - 12:00. Wszystkie dane wysłane i odebrane przez połowę doby nie są wliczane do podstawowego limitu iPlus. Zachowana zostaje również dotychczasowa wersja iPlusopobieracza, która umożliwia nieograniczony transfer od północy do 9 rano.

grafika

Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus i pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Można ją włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godz. 9 rano mogą zamienić ją na wersję do godz. 12 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale