Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-07-26

A A A POLEĆ DRUKUJ

Circle K odsłania mural upamiętniający historię Łodzi

 

Z okazji 595. urodzin miasta Łodzi, sieć stacji Circle K przygotowała dla mieszkańców wyjątkowy prezent. W piątek 27 lipca o godzinie 11.00 przy ulicy Zgierskiej 65 odbędzie się uroczyste odsłonięcie najbardziej łódzkiego z murali. Projekt wykonano we współpracy z lokalnymi artystami street art Danielem Tworskim oraz Igorem Jankowskim. Wydarzenie uświetnią znani łódzcy artyści: raper i beatboxer ZORAK oraz Kapela Bałucka.

W dniach 27-29 lipca miasto Łódź obchodzi 595. rocznicę nadania praw miejskich. Z tej okazji na mieszkańców czeka szereg atrakcji. Do świętowania przyłącza się także sieć stacji Circle K, która podczas uroczystego wydarzenia z lokalnymi artystami odsłoni mural upamiętniający historię miasta. W uroczystym odsłonięciu muralu wezmą udział również znani Łodzianie: Kapela Bałucka, która przypomni szlagiery łódzkich podwórek, fotograf Łukasz Bigiel „Łukasz z Bałut” z zamiłowaniem uwieczniający codzienne życie miasta, a także raper i beatboxer ZORAK z występem muzycznym specjalnie przygotowanym pod odsłonięcie muralu oraz wyjątkowymi warsztatami dla dzieci.

Projekt muralu został przygotowany przez znanych łódzkich artystów: grafika Daniela Tworskiego znanego z produkcji autorskich koszulek „Gouda Works” odnoszących się do codzienności Łodzi oraz Igora Jankowskiego, dyrektora artystycznego współpracującego z największymi markami w Polsce i zagranicą. Grafika jest kompilacją najbardziej charakterystycznych elementów odnoszących się do historii i topografii miasta. Już od najbliższego piątku każdy z przechodniów będzie miał szansę odnaleźć symbole Łodzi ukryte w muralu. Swoich sił w odgadywaniu zaszytych odniesień będzie można także spróbować w specjalnym konkursie organizowanym na Facebooku Circle K – do wygrania koszulki z wizerunkiem muralu!

Na tym jednak nie koniec atrakcji. W ramach świętowania Dnia Miasta oraz Circle K Day na wszystkich stacjach paliw w Łodzi (oprócz Circle K Express) będzie możliwe skorzystanie z wyjątkowych promocji. Z kartą programu Circle K EXTRA Club klienci stacji uzyskają rabat na paliwa (do 15 gr/l) oraz do 50% zniżki na usługi pozapaliwowe: myjnię, kawę oraz hot dogi Real Hot Dogs.

Lista stacji Circle K w Łodzi:

·         Al. Piłsudskiego 177

·         Al. Włókniarzy 202

·         Al. Wyszyńskiego 27

·         ul. Prądzyńskiego 1-3

·         ul. Przybyszewskiego 199-205

·         ul. Rzgowska 211

·         ul. Warecka 14-20 (punkt bez myjni)

·         ul. Zgierska 104

·         ul. Zgierska 65

 

***

O firmie Circle K Polska:

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć ponad 350 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na świecie około 14 000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 120 000 pracowników. Akcje Alimentation Couche –Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE). Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

Zachęcamy do polubienia profilu na Facebooku Circle K Polska oraz śledzenia oficjalnego kanału na YouTube.

 

***

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Janiszewska

Grayling Poland

tel.  +48 601 960 875

e-mail: Anna.Janiszewska@grayling.com

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ