Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-01-14

A A A POLEĆ DRUKUJ

Ferie zimowe z kultowymi robotami w VIVO! Stalowa Wola

 

Tegoroczne ferie w Stalowej Woli zapowiadają się spektakularnie! Miasto odwiedzili wyjątkowi goście - Megatron, Bamblebee, R2D2, Atom, Terminator T600 i wielu innych bohaterów filmów gatunku science fiction. Kultowe postaci można spotkać w jednym miejscu - w VIVO! Stalowa Wola, gdzie 13 stycznia pojawiła się wystawa gigantycznych robotów. Ekspozycja będzie funkcjonowała przez cały czas trwania szkolnej przerwy zimowej.  

W stalowowolskim centrum handlowym zadbano o to, aby ferie zimowe odwiedzający zapamiętali na długo. Na miejscu pojawiło się dwunastu gigantów ze stali, których obecność z pewnością umili czas każdemu bez względu na wiek. Repliki Megatron, Bamblebee, R2D2, Atom, Terminator T600 oraz innych robotów wypełniły w poniedziałek główny pasaż VIVO! Stalowa Wola i pozostaną tu aż do 26 stycznia.

- Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego obiektu, gdzie pojawiło się kilkanaście replik robotów z najsłynniejszych filmowych produkcji. Wystawa czynna będzie przez dwa tygodnie po to, aby pomimo zimowych wyjazdów i wcześniejszych planów, wszyscy mieli możliwość jej odwiedzenia. Mamy gorącą nadzieję, że przygotowaną przez nas wystawą trafimy nie tylko do dzieci i ich rodziców, ale również fanów fantasy – mówi Wojciech Krzyżak, dyrektor VIVO! Stalowa Wola.

Udział w wystawie jest doskonałą okazją do spotkania „oko w oko” z ulubieńcami z dużego ekranu i wykonania pamiątkowych zdjęć. Natomiast dla nieco starszych to możliwość odbycia sentymentalnej podróży do lat dziecięcych, kiedy to kultowi bohaterowie święcili swoje pierwsze triumfy.

Wystawa dostępna jest  na pasażu głównym VIVO! Stalowa Wola w dniach 13-26 stycznia, w godzinach otwarcia obiektu. Wstęp jest wolny!


Serdecznie zapraszamy!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ