Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-01-26

A A A POLEĆ DRUKUJ

Jarmark Produktów Regionalnych w NoVa Park

Ekologiczne sery, świeżo wędzone wędliny czy tradycyjnie wypiekane pieczywo to tylko niektóre z produktów, które będzie można spróbować i kupić podczas nadchodzącego Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Handlowym NoVa Park. Już w dniach 25-27 stycznia gorzowskie centrum gościć będzie producentów oraz miłośników regionalnej i ekologicznej żywności.

Od najbliższego piątku aż do niedzieli, każdy kto zawita do NoVa Park będzie mógł po raz kolejny zasmakować się w regionalnej kuchni z niejednego zakątka Polski. To wyjątkowa okazja, aby spróbować potraw i wyrobów z miejsc, słynących z wyrobu produktów o niezwykłych doznaniach kulinarnych. Na Jarmarku nie zabraknie takich artykułów jak: oryginalne oscypki prosto z polskich gór, ser Koryciński rodem z Podlasia, tradycyjne wędliny, chleb na zakwasie, miody, oleje tłoczone na zimno, przyprawy i wiele innych przepysznych smakołyków.

Koneserzy dobrego jedzenia będą mogli również porozmawiać bezpośrednio z producentami regionalnych przysmaków na temat tradycyjnych technik wytwarzania żywności. Osobiście przekonają się, że produkty proponowane podczas weekendowego Jarmarku są pozbawione chemii i konserwantów, dzięki czemu tak dobrze smakują i są dobre dla zdrowia.

„Już po raz drugi nasze centrum gości producentów produktów regionalnych z całej Polski. Cieszymy się, że możemy zaprezentować wszystkim Klientom lokalną kuchnię w najlepszym wydaniu. Tradycyjne receptury i metody przygotowywania potraw przekazywane z pokolenia na pokolenie pozwalają osiągnąć to, co trudno odnaleźć w produktach kupowanych codziennie – wspaniały smak i aromat” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Szczegółowe informacje dotyczące Jarmarku Produktów Regionalnych dostępne są na stronie internetowej Centrum Handlowego NoVa Park – www.nova-park.pl. Jarmark dostępny jest w godzinach otwarcia centrum.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ