Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-08-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Koncert O.N.E. w ramach Manu Summer Jazz Sundays

 

Trwa 13. edycja Manu Summer Jazz Sundays – tegoroczny cykl nosi nazwę „Dziewczyny Jazzu”. Przed nami jeszcze dwa wyjątkowe koncerty, a już w najbliższą niedzielę na scenie wystąpi zespół O.N.E., czyli: Monika Muc, Kamila Drabek, Patrycja Wybrańczyk oraz Kateryna Ziabliuk.

Manu Summer Jazz Sundays, Manufaktura, Mały Rynek Jazzowy
(między restauracjami: Starbucks, Whiskey In The Jar oraz pizzerią 105)

Każda niedziela sierpnia, godz. 17:00

W ramach cyklu „Dziewczyny Jazzu” w najbliższą niedzielę (20.07) na scenie wystąpi grupa O.N.E. Zespół tworzą: Monika Muc – saksofonistka i laureatka nagrody „Powiew Młodego Jazzu” na Krokus Jazz Festiwal w 2017 roku, Kamila Drabek – kontrabasistka i kompozytorka, która prowadzi też autorską formację Tercet Kamili Drabek, Patrycja Wybrańczyk – perkusistka, udzielająca się na scenach jazzowych i eksperymentalnych nie tylko w Polsce, ale także za granicą oraz Kateryna Ziabliuk – pianistka, wokalistka i kompozytorka, mająca na swoim koncie liczne występy w całej Europie. Połączenie tych utalentowanych jazzowych artystek z pewnością przyniesie słuchaczom niezapomniane doznania muzyczne.

W ramach cyklu „Dziewczyny Jazzu” jeszcze w tym miesiącu na scenie wystąpi Kasia Nova. Wszystkie koncerty są otwarte, niebiletowane, ale liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Koncertów można słuchać także podczas wizyt w restauracjach – z ogródków Pizzerii Stopiątka, Yarsy i Bobby Burger. W razie deszczu - występy artystów zostaną przeniesione do hallu głównego nieczynnej w tym dniu galerii. 

Harmonogram koncertów:

·         20.08 – O.N.E.

·         27.08 – Kasia Nova Trio

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ