Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-02-21

A A A POLEĆ DRUKUJ

LUBDREW 2014 w nowej odsłonie

W dniach 28-30 marca 2014 roku w Targach Lublin S.A. przy ulicy Dworcowej 11 w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Targów Obróbki Drewna LUBDREW

W tym roku Targi Obróbki Drewna LUBDREW odbędą się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM. Szersza grupa wystawców połączona z zainteresowaniem i zaangażowaniem całego środowiska związanego zarówno z branżą drzewną jak i budowlaną da świetną okazję do rozmów i spotkań B2B. Budownictwo wykorzystuje drewno w wielu obszarach, zaś jego obróbka odbywa się przy wykorzystaniu tych samych urządzeń i narzędzi. Formuła tej edycji pozwoli obu branżom wymienić informacje i doświadczenia oraz konstruktywnie spędzić czas zarówno profesjonalistom, jak i klientom indywidualnym.

Dobry czas dla profesjonalistów

Targi LUBDREW to jedyne we wschodniej Polsce targi dla branży drzewnej z tak szerokim zakresem tematycznym, obejmującym m.in.: maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Przez trzy dni targowe profesjonaliści z branży drzewnej będą mieli możliwość wymiany informacji, zapoznania się z nowościami, a także obejrzenia maszyn podczas ich pracy.

Jedyne spotkanie branży we wschodniej Polsce

Targi Lublin S.A. to operator nowoczesnego Centrum Targowo-Wystawienniczego i organizator wielu istotnych dla gospodarki regionu wydarzeń. Lublin, jako liczący się ośrodek targowy w Polsce, buduje swoją ofertę w oparciu o istotne dla Lubelszczyzny gałęzie gospodarki. Od wielu lat systematycznie rozszerza swoją ofertę, organizując rocznie około 20 imprez targowych i 30 pozatargowych.

Możliwość nawiązywania kontaktów i spotkań ze specjalistami, jaką proponują Targi Lublin, stanowi nieoceniony wkład w rozwój wielu sektorów gospodarki na szczeblu lokalnym i zagranicznym.

www.lubdrew.targi.lublin.pl

Targi Obróbki Drewna LUBDREW

28-30.03.2014

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11

20-406 Lublin

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ