Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-12-09

A A A POLEĆ DRUKUJ

Prezes Skibiński ambasadorem biznesu

Waldemar Skibiński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch w Chełmie, otrzymał honorowy tytuł Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu.

„Przyznanie mi honorowego tytułu Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu roku 2013 jest wyrazem uznania dla mojej wieloletniej pracy na rzecz rozwoju Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch w Chełmie, społeczności miejskiej oraz regionu lubelskiego, czego jednym z wyrazów jest uruchomienie przez nas w 2012 r. linii produktów pod marką Kuchnia Lubelska” – mówił Waldemar Skibiński, prezes spółdzielni, odbierając wyróżnienie.

SM Bieluch zatrudnia 250 pracowników, a tworzy ją pięciuset rolników-udziałowców.

„To jest nasz kapitał ludzki i wszystkim chcę serdecznie podziękować, gdyż przyczynili się do przyznanego mi wyróżnienia. Wspólnie tworzymy biały świat serków i twarogów z logiem Ducha Bielucha. Nasze produkty są proste, czyste, naturalne i bezpieczne” – dodał prezes Skibiński.

Kapituła Klubu doceniła ponadto wkład prezesa Skibińskiego w rozwój nowoczesnej produkcji, kooperację i podnoszenie jakości wyrobów mleczarskich oraz sukcesywne budowanie i promowanie silnej marki Lubelszczyzny.

Tegoroczne tytuły przyznano także prof. Stanisławowi Michałowskiemu, rektorowi Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie za inicjowanie działań w zakresie współpracy nauki i biznesu, a także za zaangażowanie w tworzenie lubelskiego ośrodka  naukowego oraz Jerzemu Szareckiemu, dyrektorowi Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie za współtworzenie i rozwój ośrodka klinicznego, stałą troskę o poprawę jakości leczenia małego pacjenta z Polski wschodniej.

Lubelski Klub Biznesu przyznaje tytuły Ambasadora od roku 2000 decydentom, instytucjom i podmiotom gospodarczym, które odważnie i innowacyjnie promują nowe idee i rozwiązania przyczyniając się do rozwoju Lubelszczyzny.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ