Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-02-04

A A A POLEĆ DRUKUJ

Rejestratory samochodowe PRIME3 - model CVR31Wybierając się w trasę samochodem, warto wyposażyć go w rejestrator samochodowy,  który pozwala na nagrywanie przebiegu podróży. Jest on niezwykle przydatny w przypadku zaistnienia i odtworzenia niebezpiecznej sytuacji na drodze.

CVR31 marki PRIME3 to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które mocuje się do szyby samochodu za pomocą uchwytu z przyssawką. Rejestrator nagrywa przebieg trasy jakością Full HD i zapisuje ją na karcie pamięci microSD, wykonuje również zdjęcia wysokiej rozdzielczości.

Obiektyw szerokokątny 140?, który pozwala na przechwycenie praktycznie całego widoku przed pojazdem, gwarantuje  szczegółowy obraz wideo, który można zapisać w rozdzielczościach 1920 x 1080P 1280 x 720P 640 x 480P VGA (30 fps).

Model CVR31 ma wbudowany mikrofon, co pozwala na rejestrację dźwięku. Natomiast dzięki wyposażeniu go w głośnik oraz wyświetlacz LCD o przekątnej 1,5-cala, nagrania można oglądać bezpośrednio na urządzeniu, bez konieczności podłączania go do laptopa czy telefonu.

Rejestrator obsługuje karty o maksymalnej pojemności 32 GB, a materiał można nagrywać w pętli 1, 2, 3 lub 5-minutowej.

CVR31 wyposażony został w detektor ruchu, który uruchamia rejestrator w momencie, gdy tylko wykryje ruch w polu widzenia urządzenia, a także
w G-Sensor. Jest to funkcja, która w sytuacji nagłego hamowania samochodu lub mocnego uderzenia, powoduje zablokowanie pliku wideo, który rozpoczął się 10 sekund przed wypadkiem i skończył 1, 2, 3 lub 5 minut po nim (w zależności od ustawień czasu urządzenia). Film zapisuje się jako specjalny plik, który nie zostanie objęty nagrywaniem w pętli.

Monitoring parkowania, w który również wyposażono model CVR31 powoduje, że rejestrator automatycznie włącza nagrywanie w przypadku jakiegokolwiek przemieszczenia się samochodu lub w momencie, gdy pojazd zostanie uderzony. Dzieje się tak nawet wtedy,  gdy sinik nie pracuje.

Zarówno w przypadku G-Sensor, jak i trybu parkingowego, użytkownik może dostosować czułość tych funkcji do swoich potrzeb.

Wbudowany akumulator o pojemności 180 mAh zasilany jest za pomocą złącza mini USB 2.0. bezpośrednio z gniazda zapalniczki.


PRIME3 / 2N-Everpol
press box

Słowa kluczowe:PRIME3

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ