Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-06-08

A A A POLEĆ DRUKUJ

Rusza kolejny punkt gastronomiczny w NoVa Park

NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim – uatrakcyjnia swoją ofertę restauracyjną. W dniu 2 czerwca 2012 roku nastąpiło uroczyste otwarcie Asia Express – sieci chińskich restauracji, oferujących oryginalne azjatyckie potrawy.

Asia Express serwuje aromatyczne azjatyckie potrawy, które przygotowywane są na oczach klientów. Dania przyrządzane przez chińskich kucharzy urzekają orientalnym smakiem, zapachem i przede wszystkim świeżością. Nowa restauracja w swojej ofercie posiada wyjątkowe makarony, dania mięsne oraz szeroki wybór  przystawek.

„Wzbogacenie oferty gastronomicznej centrum o nową restaurację to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, dla których centrum handlowe jest nie tylko miejscem zakupów, ale również okazją do wspólnego spędzania czasu przy smacznym posiłku. Nowy punkt na restauracyjnej mapie galerii serwuje dania kuchni orientalnej. W Asia Express każdy smakosz kuchni azjatyckiej znajdzie coś dla siebie. Zapraszam wszystkich klientów do nowego lokalu gastronomicznego na aromatyczne dania prosto z Dalekiego Wschodu” –mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Restauracja Asia Express znajduje się na pierwszym piętrze w strefie gastronomicznej i zajmuje powierzchnię 69 m². Czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ