Gorący temat

Jadwiga Emilewicz: za krytykę Rady Mediów Narodowych z TVP i PR mnie z nich wycięto, Czabański zbudował Radio Nowy Świat

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-11-16

A A A POLEĆ DRUKUJ

Saneco wybiera oprogramowanie Comarch ERP Optima

Saneco Sp. z o. o., jeden z największych na polskim rynku dystrybutorów profesjonalnych pomp, z szerokiej gamy produktów Comarch ERP wybrał program Comarch ERP Optima. Rozwiązanie zaimplementował Złoty Partner Comarch – firma Software Solutions z Warszawy.

Wybór padł na sprawdzone i bogate funkcjonalnie oprogramowanie Comarch ERP Optima, zawsze zgodne z aktualnymi przepisami. System usprawnił działanie firmy w kluczowych dla jej poprawnego funkcjonowania i rozwoju obszarach: obsługa działalności handlowej, rozliczanie usług, zarządzanie, księgowość oraz płace i kadry.

– Dzięki wdrożeniu Comarch ERP Optima zautomatyzowaliśmy wiele procesów, które wcześniej zajmowały nam więcej czasu oraz znacznie usprawniliśmy przepływ informacji. Program został dostosowany do specyfiki naszej firmy szybko i profesjonalnie. Ważnym elementem były szkolenia, które przygotowano specjalnie dla naszych pracowników – mówi Michał Zbierzchowski, prezes firmy Saneco.

Firma Saneco działa na polskim rynku od 1989 roku, czyli już od ponad 20 lat oferuje profesjonalne rozwiązania z zakresu ochrony zasobów wodnych i zaopatrzenia w wodę czystą. Obecnie, bardziej niż technologami oczyszczania ścieków, Saneco zajmuje się rozwiązywaniem problemów i oferowaniem rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami wodnymi do celów komunalnych, przemysłowych, rolniczych oraz rekreacyjnych, takich jak systemy naśnieżania, nawadnianie pól golfowych, zaopatrzenie w wodę obiektów sportowych.

Software Solutions oferuje produkty i usługi informatyczne, których głównym celem jest upraszczanie biznesowej codzienności. Specjalnością firmy jest wdrażanie kompleksowych programów klasy ERP, wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Kolejne obszary działalności Software Solutions to integracja systemów informatycznych oraz tworzenie aplikacji na zamówienie.
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ