Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-04-18

A A A POLEĆ DRUKUJ

Schneider Electric rozszerza wielokrotnie nagradzaną serię zasilaczy UPS Galaxy o nowy model: Galaxy VS do ochrony infrastruktury krytycznej i aplikacji Edge Computing

 

·         Kompaktowa i elastyczna konstrukcja doskonale sprawdzająca się w każdym środowisku

·         Sprawność do 99% i możliwość zastosowania akumulatorów litowo-jonowy obniżają całkowity koszt posiadania

·         Gotowość do współpracy z architekturą EcoStruxure™ upraszcza zarządzanie i serwisowanie

·         Modułowa budowa gwarantuje szybsze wdrożenie i serwisowanie

Schneider Electric, globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, ogłosił wprowadzenie Galaxy VS, wysoce wydajnego, modułowego, prostego we wdrożeniu trójfazowego zasilacza UPS o mocy od 10 do 100 kW, spełniającego wymagania zasilania krytycznego IT oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych.

Kompaktowa i elastyczna budowa Galaxy VS jest odpowiedzią na unikatowe wymogi Edge Computing oraz małych centrum danych, gdzie przestrzeń i łatwość dostępu są szczególne cenne. Dzięki maksymalnej sprawności 99% i możliwości zastosowania akumulatorów litowo-jonowym o dwukrotnie dłuższej żywotności, Galaxy VS cechuje się nieosiąganym w branży niskim całkowitym kosztem posiadania.

- Za sprawą niskiego TCO i wysokiej dostępności Galaxy VS to nowe, technicznie doskonałe rozwiązanie, które znajduje uznanie klientów, ponieważ rozwiązuje wiele problemów związanych z modernizacją, a jednocześnie gwarantuje niezawodność Schneider Electric - powiedział Christopher Thompson, Wiceprezes ds. Rozwiązań Trójfazowych Schneider Electric. - Najnowszy zasilacz UPS zaspokaja potrzeby zarówno klientów Edge Computing, jak i chmury, potrzebujących innowacyjnych rozwiązań, łatwych we wdrażaniu w hybrydowym ekosystemie. Kompaktowa, modułowa budowa umożliwia szybsze wdrożenie Galaxy VS w mniejszych przestrzeniach niż tradycyjne zasilacze UPS, przez co pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i środki.

Innowacyjna i solidna jednostka Galaxy VS jest przystosowana do współpracy z architekturą EcoStruxure. Dzięki tej właściwości menedżerowie obiektów lub inżynierowie mogą zdalnie monitorować stan jednostki Galaxy VS w każdym czasie i z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfona.

Zalety Galaxy VS

·         Energooszczędność: Zapewnia maksymalną sprawność na poziomie 99% podczas pracy w opatentowanym przez Schneider Electric trybie ECOnversion oraz 97% w trybie podwójnej konwersji.

 

·         Niewielka zajmowana powierzchnia: Dzięki kompaktowej budowie i wysokiej gęstości mocy, sprawdza się szczególnie w ograniczonych przestrzeniach, a dostęp od przodu zapewnia proste oraz szybkie podłączenie i serwisowanie.

 

·         Dłuższa żywotność magazynu energii: Akumulatory litowo-jonowe charakteryzują się krótszym czasem doładowania, chronią obciążenie nawet w trakcie częstych przerw zasilania sieciowego i posiadają dłuższą żywotność od tradycyjnych rozwiązań.

 

·         Dłuższy czas podtrzymania i uproszona konserwacja: Krytyczne podzespoły posiadają budowę modułową. Ta cecha gwarantuje wewnętrzną nadmiarowość przy niższych poziomach obciążenia oraz krótszy czas naprawy.

 

·         Współpraca z EcoStruxure: Zapewnia prostotę zarządzania, dostęp do informacji o osiągach i stanie jednostki oraz całodobowe wsparcie inżynierów.

 

·         Znak Green Premium - obietnica działania w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska.

O EcoStruxure

 

EcoStruxure to otwarta, interoperacyjna architektura i platforma firmy Schneider Electric obsługująca IoT. Gwarantuje klientom wartość dodaną w obszarze bezpieczeństwa, niezawodności, skuteczności działania, trwałości i łączności. EcoStruxure wykorzystuje rozwój IoT, mobilność, czujniki, chmurę, analitykę i cyberbezpieczeństwo i dostarcza innowacyjność na każdym poziomie, Obejmuje komunikujące się produkty, zarządzanie edge i aplikacjami, analityki i usługi. EcoStruxure została wdrożona w ponad 480 000 obiektów i jest wspierana przez ponad 20 000 integratorów systemów i deweloperów. Łączy ponad 1,6 mln urządzeń zarządzanych za pomocą 40 usług cyfrowych.

 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o EcoStruxure IT.

 

O Schneider Electric


Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych oraz przemyśle.

Firma obsługuje klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarcza zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, automatykę oraz oprogramowanie.

W naszym globalnym ekosystemie współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów oraz Deweloperów w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną, dostarczając sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną.

Wierzymy, że Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom i partnerom, którzy ją tworzą. Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to Life Is On.

 

https://www.se.com/pl


Słowa kluczowe:zasilacz, UPS, EcoStruxure

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ