Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-02-12

A A A POLEĆ DRUKUJ

Schroniska z województwa lubelskiego czekają na głosy

 

W ramach akcji charytatywnej „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” Tesco we współpracy z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt OTOZ Animals zapraszają mieszkańców województwa lubelskiego do wsparcia lokalnych schronisk. Jeszcze do 19 lutego miłośnicy czworonogów mogą głosować na schroniska, które otrzymają pomoc finansową.

Oddaj głos na schroniska z regionu

Schroniska z Białej Podlaskiej, Chełma, Krzesimowa, Lubartowa, Lublina, Puław i Zamościa mają szansę na otrzymanie wsparcia finansowego w ramach akcji. W dniach 6-19 lutego, co 10 złotówka uzyskana ze sprzedaży karmy marki Tesco zostanie przekazana na rzecz dziesięciu schronisk z całej Polski, wybranych w drodze głosowania internetowego.  W tych dniach miłośnicy czworonogów mają szansę wesprzeć lokalne schroniska oddając na nie głos na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku - www.facebook.com/Eksperci.Tesco lub na stronie www.tesco.pl/zwierzaki. Każdy użytkownik może raz dziennie wytypować schronisko, które według niego powinno otrzymać pomoc finansową. Wszystkie placówki, które biorą udział w programie zostały zarekomendowane przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals.

Schroniska z województwa lubelskiego potrzebują naszego wsparcia. Najwyżej usytuowana w rankingu placówka z regionu - Schronisko dla Zwierząt z Chełma, zajmuje obecnie pierwsze miejsce. Pomoc mieszkańców regionu jest bardzo potrzebna. Każdy głos może bowiem przybliżyć wszystkie lokalne schroniska do pierwszej dziesiątki i szansy na uzyskanie wsparcia finansowego.

Udostępniaj hasło i wytypuj schronisko, które otrzyma  dodatkowe wsparcie

Mieszkańcy regionu mają także szansę przekazania dodatkowej kwoty w wysokości 1 tys. zł 

na wybrane przez siebie schronisko. W ramach  akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” w dniach 6-19 lutego trwa  konkurs dla Internautów z użyciem hasła #PomagamZwierzetomZima. Trzy osoby, które najwięcej razy udostępnią #PomagamZwierzetomZima za pośrednictwem mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter), aktywnie informując o akcji, będą mogły wybrać 3 schroniska, na rzecz których Tesco przekaże w sumie kwotę 3 tys. zł netto. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest publikacja hasła na profilach i stronach, których treść jest dostępna publicznie.

 

W tej edycji akcji „Pomóżmy zwierzętom zimą”, oprócz przekazania wsparcia finansowego 10 najpopularniejszym wśród Internautów schroniskom, chcielibyśmy przekazać również pomoc trzem placówkom wytypowanym przez miłośników czworonogów. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji i aktywnego informowania poprzez umieszczanie hasła #PomagamZwierzetomZima w mediach społecznościowych – mówi Marta Marczuk-Komiszke, koordynator akcji z ramienia Tesco.

 

W ramach akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” w weekend 7-9 lutego w sklepach Tesco w regionie odbyła się zbiórka karmy i produktów dla psów i kotów, które zostały przekazane
do schronisk w regionie.

 

Partnerami medialnymi akcji są portale wp.pl, ulubiency.wp.pl, polki.pl, we-dwoje.pl, ZPAZUREM.pl oraz dlastudenta.pl.

 

Więcej informacji o akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” można znaleźć na stronie www.tesco.pl/zwierzaki oraz na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku - www.facebook.com/Eksperci.Tesco.

 

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ