Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-09-04

A A A POLEĆ DRUKUJ

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki przedłuża umowę z firmą VOX

SEGRO, wiodący właściciel, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych, przedłużył umowę najmu z firmą VOX, jedną z najbardziej innowacyjnych marek z branży wyposażenia wnętrz w Polsce. W transakcji pośredniczyła agencja Profi Home. 

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to park wielkości blisko 77 000 m2. Położony jest w zachodniej części Polski, zaledwie 13 km od centrum Poznania. Lokalizacja bezpośrednio przy prowadzącej do Katowic drodze ekspresowej S11 oraz niedaleko autostrady A2 (wschód-zachód) sprawia, że jest doskonałym miejscem do prowadzenia działalności dystrybucyjnej.

Marka wnętrzarska VOX istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat. W swoim portfolio posiada unikalne i komplementarne produkty oraz usługi związane z wyposażeniem mieszkań i domów. To także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl, która zapewnia obsługę klientów z 50 krajów na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Meksyk, aż po Australię i Tajwan. 

W dotychczas wynajmowanej powierzchni 7 732 m2 w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki, VOX działa od 2021 roku. Firma prowadzi w niej działalność magazynową oraz e-commerce. Z magazynu SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki, VOX dystrybuuje produkty do dziesięciu europejskich krajów oraz do klientów w Polsce obsługiwanych w systemie home delivery.

Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO mówi:

„Przedłużenie umowy najmu powierzchni magazynowej z VOX na kolejne lata to dla nas dowód zaufania, jakim obdarzyła nas firma. Klientowi zależało na dogodnej lokalizacji oraz wysokiej jakości powierzchni spełniającej odpowiednie wymogi, również te związane z obsługą kanału e-commerce. SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki okazał się świetnym wyborem”.

Paweł Walczyński, Dyrektor Logistyki VOX mówi: 

„Dogodne położenie obiektu i wysoka jakość usług oferowanych przez SEGRO to czynniki, które zdecydowały o przedłużeniu umowy najmu na kolejne lata. Dzięki temu nasza firma może utrzymywać najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i wydajności”.

Adam Kultys, właściciel PROFI HOME mówi: 

„Wspólnie z klientem, firmą VOX, dostrzegamy istotną rolę relacji w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych. Z uwagi na fakt, że dotychczasowa współpraca pomiędzy SEGRO i VOX układała się pomyślnie, a negocjacje prowadziły do konstruktywnych rozwiązań, cieszy fakt, że wypracowaliśmy najlepsze dla wszystkich stron warunki dalszego działania”.

Słowa kluczowe:segro, vox, meble vox

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ