Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-06-06

A A A POLEĆ DRUKUJ

Subtelna odsłona teatru cieni. Kolekcja Tori Take od Grupy Tubądzin

Światło, cień i klasyczne piękno. Nowa kolekcja Grupy Tubądzin, to fascynująca opowieść o bogactwie wzorów i kolorów, prawach natury i tajemniczości ukrytej w otaczającym świecie. Tori Take zaskakuje wielowymiarowością.

W kolekcji Tori Take zamiłowanie do natury tworzy ramy wspaniałej opowieści o uroku i nieprzemijalności. Konwencja wzoru tapetowego, która towarzyszyła projektantom, zapewniła nadzwyczajne wrażenia estetyczne. Wrażenie ruchu, a równocześnie subtelność i prostota, przenikają się w wyjątkowej aranżacji pełnej pasji i ukojenia.

 

Zaduma nad naturą

 

Kolekcja Tori Take to dwie ścieżki, którymi podążają emocje i wrażenia. Pierwsza z nich prowadzi do świata baśni, pełnego barw i odcieni. Odkrywa i na nowo kreuje motywy zwierzęce i roślinne, wynosząc je do wymiaru samodzielnego dzieła sztuki. Lekkie, ale precyzyjne pociągnięcia pędzlem, onirycznie zestawiona kolorystyka, bogactwo form i odniesień do przyrody, zachwyca malarskością i wirtuozerią. 

 

Lekko uchwycona delikatność, efemerycznie zarysowane kontury i swoboda – to druga ścieżka, która ukazuje powab neutralności oraz impresjonistycznej refleksji nad tym, co kryje w sobie subtelny teatr cieni. Jego zjawiskowość i tajemniczość stają się nieskończonym źródłem inspiracji, dekorując codzienność niewymuszonym pięknem.

 

Nieodkryte ścieżki fantazji

 

Płytki Tori Take wpisują się w trend wzorów tapetowych, które powracają w wielkim stylu. Nie tylko do salonów i sypialni, ale także do łazienek, tworząc bezpieczną przestrzeń relaksacyjną. Motyw dostojnych pawi o efektownym upierzeniu, wprowadza do wnętrz niezwykły klimat. Baśniowość deseni przywołuje świat zapamiętany z kart książek, gdzie granice zacierają się niczym różne odcienie farb mieszanych na palecie. Powierzchnia płytek Tori Take wygląda jak pergamin, co wzmacnia efekt malarskości. Impresjonistyczna wizja ożywa i mieni się dopracowanymi detalami, budując przestrzeń pełną artystycznego natchnienia oraz tajemniczości. Stonowane czerwienie, odcienie błękitu i biele doskonale korespondują z szarościami i złotem, które stały się doskonałym uzupełnieniem bajecznej scenerii.

 

W równowadze

 

Natura zachwyca prostotą. Ruch roślin, promienie słońca przebijające się przez korony drzew, zapadający na horyzoncie zmrok – to momenty przynoszące spokój i poczucie bezpieczeństwa, które chcemy zatrzymać w swoich wnętrzach. Dzięki kolekcji Tori Take, ulotność chwil, ma szansę zostać we wnętrzu na dłużej. Nieoczywistość. Tajemnica. Głębia. Pociągają, intrygują i prowokują do rozmyślań nad światem natury. 

 

W Tori Take barwy ziemi spójnie łączą się z zabawą cieniem. Jego zmienne formy żywo igrają ze zmysłami, budując dramaturgię kształtów. Subtelne kontury gałązek bambusa stwarzają wyjątkowe wrażenie. Wprowadzają dynamikę, która sprzyja wyciszeniu i ociepla przestrzeń harmonią. Natura staje się malarzem swojego piękna.

 

Płytki Tori Take dostępne są w rozmiarze 30 x 75 cm.

Słowa kluczowe:Tubądzin

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ