Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2015-10-05

A A A POLEĆ DRUKUJ

UPC Hungary z pomocą Ericsson poprawia doświadczenia klientów

  • Pięcioletni kontrakt na zarządzanie i obsługę działań terenowych UPC 
  • Pierwsza umowa Ericsson na usługi zarządzane na Węgrzech
  • Ericsson przejmie odpowiedzialność za utrzymanie infrastuktury operatora sieci UPC od dnia 1 października 2015 roku

UPC Hungary - dostawca telewizji kablowej, Internetu szerokopasmowego i telefonii, podpisał z firmą Ericsson umowę o usługi zarządzane. Kompetencje Ericsson, potwierdzone listą zdobytych kontraktów na usługi zarządzane, pozwolą UPC Hungary na dostarczanie klientom większej satysfakcji z korzystania z usług oferowanych przez tego operatora.  

Dzięki temu kontraktowi Ericsson zwiększy swoje możliwości w zakresie usług zarządzanych w obszarze telewizji kablowej oraz wzmocni swoją pozycję w regionie Europy Środkowej. Jest to pierwsza umowa o usługi zarządzane podpisana przez firmę Ericsson na Węgrzech.

W ramach pięcioletniego kontraktu, Ericsson przejmie całkowitą odpowiedzialność za konserwację sieci UPC w terenie i w siedzibie firmy, zapewniając użytkownikom najwyższy poziom satysfakcji. Ericsson zapewni stałą poprawę jakości i wydajności sieci oraz weźmie na siebie utrzymanie infrastruktury sieci UPC.

Severina Pascu, Chief Executive Officer w UPC, mówi: „Wybór firmy Ericsson na zarządcę i operatora naszej sieci pozwala nam skoncentrować się na istocie naszych działań biznesowych. Naszym głównym celem jest stały wzrost satysfakcji klienta i oczekujemy, że Ericsson wpisze się w dewizę naszej marki”.

Gábor Éry, prezes Ericsson Hungary, mówi: „Ericsson ma doświadczenie we wdrażaniu transformacji pozyskane dzięki umowom o usługi zarządzane w ponad 100 krajach, a naszym wkładem w tą współpracę będą nasze globalne procesy, metody i narzędzia. Cieszy nas wyzwanie, jakim jest spełnienie oczekiwań partnera. Oferując UPC usługi zarządzane poprawimy dostępność sieci i jakość usług UPC dzięki zastosowaniu naszych innowacyjnych technologii, takich jak Analytics, w której szczególnie specjalizuje się nasza placówka badań i rozwoju w Budapeszcie”.

Ericsson jest światowym liderem w zakresie usług zarządzanych dla telekomunikacji i zarządza sieciami wielu operatorów na całym świecie za pomocą kombinacji globalnych i lokalnych centrów sieciowych. Firma Ericsson zatrudnia 66 000 specjalistów w 180 krajach i dostarcza usługi zarządzane sieciom obsługującym ponad 1 miliard użytkowników.

UPC Hungary to wiodąca węgierska firma telekomunikacyjna dostarczająca pakiety telewizji kablowej, Internet szerokopasmowy i usługi telefoniczne w ponad 200 miejscowościach w kraju. Obsługuje ponad 800 000 gospodarstw domowych i przedsiębiorstw, otwierając przed nimi nieograniczone możliwości cyfrowego świata.

Właścicielem UPC Hungary jest Liberty Global, firma oferująca Internet, telefonię i telewizję w 10 krajach Europy, będąca głównym dostawcą tych usług w takich krajach, jak Irlandia, Polska, Austria, Słowacja, Węgry, Rumunia i Czechy.

 


dostarczył infoWire.pl
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ