Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-12-16

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wielki finał konkursu „Odjazd na Gwiazdkę” w NoVa Park

Na pozostałych laureatów również czekają atrakcyjne nagrody – 104 karty podarunkowe o łącznej wartości 12 500 złotych na zakupy w gorzowskim centrum.

Przez prawie półtora miesiąca klienci Centrum Handlowego NoVa Park brali udział w wielkiej świątecznej zabawie. Zasady konkursu były proste – wystarczyło robić zakupy za minimum 50 zł i rejestrować paragony, za które otrzymywało się punkty. Już w najbliższą niedzielę 16 grudnia dowiemy się, kto zebrał ich jak najwięcej i stał się właścicielem luksusowego samochodu Mitsubishi ASX z bagażnikiem dachowym. Kolejne osoby z największą liczbą zebranych punktów za zakupy otrzymają nagrody w postaci kart podarunkowych. Osoba, która zajmie drugie miejsce odbierze kartę o wartości 1 000 zł, trzecie-piąte miejsce – 500 zł, a uczestnicy, którzy uplasują się na pozycjach 6-106 dostaną karty warte 100 zł.

„W naszym odjazdowym gwiazdkowym konkursie mogli wziąć udział Klienci, którzy wydali w NoVa Park kwotę 50 złotych. Cieszymy się, że w okresie przedświątecznym możemy sprawić im radość i nagrodzić częste wizyty w naszym centrum. Wielkiemu finałowi konkursu towarzyszy wiele zabaw i atrakcji dla najmłodszych. Zapraszamy wszystkich do spędzenia niedzielnego popołudnia w NoVa Park” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Wśród licznych atrakcji towarzyszących wielkiemu finałowi konkursu „Odjazd na Gwiazdkę” będą: występ gorzowskiej Grupy Taneczno-Artystycznej Mirage, teatr dla dzieci, wspólne dekorowanie pierników oraz konkursy świąteczne. Zabawy dla najmłodszych zaczynają się już od godziny 12:30.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ