Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-01-10

A A A POLEĆ DRUKUJ

XXV Jubileuszowa edycja Welconomy Forum in Toruń 12-13 marca 2018r.

 

W dniach 12-13 marca 2018 roku odbędzie się w Toruniu jubileuszowa, XXV edycja konferencji Welconomy Forum in Toruń, której organizatorem jest Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”. 

Welconomy to konferencja posiadająca ponad dwudziestoletnią tradycję, gromadząca każdego roku blisko 2000 uczestników z kraju i zagranicy. Gośćmi konferencji są eksperci, politycy, przedstawiciele biznesu i nauki poruszający przede wszystkim zagadnienia związane z wielopłaszczyznową innowacją, integracją europejską oraz umacnianiem pozycji Polski na arenie międzynarodowej.

Sesja Plenarna I dnia odbędzie w Centrum Kongresowo – Konferencyjnym Jordanki. Będziemy dyskutować o sytuacji gospodarczej Polski w kontekście na tle krajów Unii Europejskiej i Świata. W ciągu dwóch dni obrad odbędzie się blisko 40 paneli tematycznych. 

Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli rządu samorządów oraz przedsiębiorców. Gościć będziemy również dyplomatów reprezentujących państwa będące nowymi rynkami dla polskich przedsiębiorstw.

Słowa kluczowe:Welconomy Forum, Toruń

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ