Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-05-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Zadbaj z nami o swoje zdrowie

Każdy moment jest dobry, żeby zatroszczyć się o swoje zdrowie i kondycję. W sobotę 20 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielany będzie można wykonać badania i pomiary, które pomogą ocenić w jakiej formie jesteśmy i wskazać, o które obszary związane z naszym zdrowiem należy jak najszybciej zadbać. Akcja potrwa od godziny 11.00 do godziny 17.00. Partnerem akcji jest Narodowy Fundusz Zdrowia. Wstęp wolny.

Centrum Handlowe Auchan Bielany zaprasza na akcję pt. „Zadbaj z nami o swoje zdrowie”, podczas której będzie można dowiedzieć się, jak zatroszczyć się o dobrą formę i kondycję. W pasażu obiektu pojawią się stanowiska, przy których będzie można wykonać badania profilaktyczne, zdobyć praktyczne informacje oraz wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). 

Oznacz poziom glukozy i cholesterolu oraz skorzystaj z porady dietetyka

W trakcie akcji zdrowotnej w naszej galerii handlowej będzie można bezpłatnie oznaczyć poziom glukozy oraz cholesterolu we krwi. Próbki bezpiecznie pobiorą specjaliści firmy Diagnostyka. Wynik poziomu glukozy we krwi będzie dostępny niemal natychmiast, dzięki czemu będzie można przekonać się, czy nie zagraża nam cukrzyca. Dodatkowo pielęgniarka wykona pomiary ciała, obliczy wskaźnik BMI oraz zmierzy ciśnienie.

Przy stanowisku Diagnostyki będzie można również wykupić pakiety badań dla kobiet i mężczyzn w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. W ofercie znajdą się pakiety „Trenuj zdrowo” obejmujący morfologię krwi i poziom wybranych hormonów, w tym tarczycowych, „Aktywna kobieta”, w którym znajdzie się morfologia krwi i najważniejsze hormony ważne w zdrowiu kobiety oraz „Aktywny mężczyzna”, w ramach którego będzie można wykonać morfologię krwi i oznaczyć wybrane hormony. O szczegółach pakietów opowiedzą szczegółowo specjaliści.

Na jednym z kolejnych stanowisk specjaliści NFZ podpowiedzą, jak zmienić nawyki żywieniowe z portalem diety.nfz, jak zadbać o swoje zdrowie, korzystając z programów profilaktycznych oraz pomogą założyć aplikacje MojeIKP, MojeFizjo+.

Naucz się samobadania piersi

Samokontrola piersi jest jednym z najważniejszych elementów profilaktyki raka piersi, który jest jednym z najczęściej występujących nowotworów u kobiet w Polsce. Na specjalnym fantomie, pod okiem wolontariuszy w z fundacji Amazonki, będzie można nauczyć się, jak samodzielnie kontrolować piersi.

Przygotuj się na lato – sprawdź pieprzyki i znamiona

Podczas akcji będzie można wykonać również badanie dermatologiczne znamion i przebarwień na naszej skórze w kierunku wykrywania czerniaka, czyli nowotworu skóry. To ważne, zwłaszcza przed sezonem plażowym. 

Wyrób od ręki Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) i poznaj programy profilaktyczne NFZ

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego to dokument, który potwierdza nasze prawo do świadczeń zdrowotnych, gdy będziemy potrzebowali pomocy medycznej za granicą, w jednym z krajów Unii Europejskiej. Warto ją wyrobić przed wyjazdem za granicę. Będzie to można zrobić w ciągu kilku minut przy specjalnym stanowisku w trakcie akcji w centrum handlowym. 

Dodatkowo podczas wizyty będzie można poznać programy zdrowotne realizowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w tym Profilaktyka 40+, a także profilaktyka chorób nowotworowych piersi, szyjki macicy, jajnika, jelita grubego, a także chorób krążenia i płuc. Będzie można również poznać programy profilaktyczne adresowane do najmłodszych.

Akcja pt. „Zadbaj z nami o swoje zdrowie” odbędą się w dniach 20 maja w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny. 

Słowa kluczowe:badania

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ