Colin Firth chętnie znów spotka się z Bridget Jones

Colin Firth zdradził, że nie miałby nic przeciwko wystąpieniu w trzeciej części filmowych przygód Bridget Jones.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W dwóch dotychczasowych ekranizacjach prozy Helen Fielding, Anglik wcielał się w ukochanego głównej bohaterki, Marka Darcy. Partnerowała mu Renee Zellwegger.

W internecie wciąż pojawiają się doniesienia, iż studio Working Title przygotowuje się do realizacji kolejnego sequela. Scenariusz miałby być oparty na felietonach Fielding.

-Wiem tyle samo, co wy - stwierdził 49-latek. - Nie miałbym nic przeciwko trzeciemu filmowi. Podoba mi się pomysł jego realizacji teraz, kiedy jesteśmy starsi. Dobrze byśmy się bawili - dodał gwiazdor, podkreślając, iż ostateczną decyzję o udziale w projekcie uzależnia od jakości scenariusza.

Firth ostatnio zagrał homoseksualistę w dramacie "Single Man", za rolę w którym otrzymał nagrodę na festiwalu w Wenecji.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Publicystka Kanału Zero powołała się na ukraińskiego polityka z sankcjami. Przeprasza za błąd

Publicystka Kanału Zero powołała się na ukraińskiego polityka z sankcjami. Przeprasza za błąd

Nowy program w Republice. Prowadzi były naczelny "Super Expressu"

Nowy program w Republice. Prowadzi były naczelny "Super Expressu"

Mandaryna w "Tańcu z Gwiazdami"

Mandaryna w "Tańcu z Gwiazdami"

Izabella Krzan poprowadzi "Dzień Dobry TVN" w parze z Janem Pirowskim

Izabella Krzan poprowadzi "Dzień Dobry TVN" w parze z Janem Pirowskim

Kierunek: Edukacja! w WSKZ – podróż po wiedzę z Przemkiem Kossakowskim
Materiał reklamowy

Kierunek: Edukacja! w WSKZ – podróż po wiedzę z Przemkiem Kossakowskim

Pierwsze polskie nominacje na Cannes Lions. O Lwy powalczą VML i Le Polish Bureau

Pierwsze polskie nominacje na Cannes Lions. O Lwy powalczą VML i Le Polish Bureau