Film "Wokół bocianiego gniazda"

Powoli nastaje wiosna. Do całego kraju powracają bociany białe, których najważniejszym zadaniem jest teraz zajęcie gniazda i znalezienie partnera. Czaple, szpaki, dzięcioły zakładają gniazda...  

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

"Pro Natura" oraz Grupa Energa zaprasza do obejrzenia filmiku "Wokół bocianiego gniazda", którego autor Krzysztof Konieczny z Fundacji Przyrodniczej "pro Natura", opowiada o przyrodzie budzącej się do życia w wyjątkowym siedlisku przyrodniczym - Łęgach Nadodrzańskich.

Materiał do pobrania w jakości TV i dostępny jest na stronie: http://media.energa.pl/657/pl/presskit/5758?file=689024

Warto przypomnieć także o infolinii 801 BOCIAN (tel. 801 26 24 2), którą Grupa Energa uruchomiła wraz z "pro Naturą". Szacuje się, że do Polski na wiosnę przybywa około 100 tysięcy bocianów. Niektóre mogą potrzebować pomocy. Co zrobić w przypadku znalezienia zniszczonego gniazda, czy poszkodowanego ptaka, pomagają przyrodnicy dzięki bezpłatnej infolinii dostępnej na terenie całego kraju. W 2014 roku udzielono dzięi niej pomocy już w ponad 1000 przypadkach. Więcej o bocianach i ich ochronie na: bociany.pl i dbajobociany.pl.  

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"