Fotel prezydencki? A może wygodne krzesło?

Wkrótce będziemy wybierać kandydatów na fotele prezydentów i burmistrzów miast. Zastanawialiście się właściwie dlaczego fotele a nie krzesła? Przecież krzesła lepiej sprzyjają pracy samorządowców.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

1. Dzięki mocnej i stabilnej konstrukcji, jaką nadają im stelaże drewniane, doskonale podtrzymują kręgosłup  (także ten moralny).

2. Miękkie, tapicerowane siedzisko sprężynowe daje doskonałą amortyzację, a wiadomo, że będąc u władzy często trzeba mieć twardy....

3. Szeroki wybór kolorystyki tapicerki umożliwia dopasowanie barwy tkaniny do aktualnie reprezentowanych barw politycznych, a przecież wiadomo, że w wielu przypadkach barwy partyjne często się zmieniają.

4. W ofercie firmy Halex są krzesła o różnej wysokości oparcia, które mogłyby różnicować stanowiska. Na przykład 102-centymetrowe Agat można by wstawić do gabinetu prezydenta dużego miasta, ale już burmistrzowi mniejszej miejscowości powinien wystarczyć 97-centrymetrowy Lorens a dla jego zastępcy 95-centumetrowy model Szczebelek.

Co zatem lepsze krzesło czy fotel? Bo jeśli takie krzesło jak jedno z rzemieślniczych dzieł elbląskiej firmy HALEX to sama przyjemność zajmować wysokie stanowisko urzędnicze i podejmować mądre decyzje:)  A jeśli jeszcze poszczycić się, że ten sam Halex robił meble dla samego prezydenta RP...

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"