Gdańsk zapłaci Lechii 4 mln zł za promocję

Władze Gdańska podpisały z klubem piłkarskim Lechia Gdańsk umowę dotyczącą promocji miasta i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wartość umowy wynosi 3,975 mln zł.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Współpraca promocyjna będzie polegała przede wszystkim na różnorakiej ekspozycji logo Gdańska i MOSiR na wszelkich materiałach promocyjnych klubu itp.

Nie podano, na jak długo został zawarty ten kontrakt.

Lechia Gdańsk gra w Ekstraklasie. 29 lipca br. klub rozegra towarzyski mecz z Juventusem Turyn, który będzie transmitowany w TVN.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Łukasz Słotwiński executive creative directorem w Walk Creative

Łukasz Słotwiński executive creative directorem w Walk Creative

Stanowski pokazał nowy rekord wyświetleń w Kanale Zero. Efekt afery szpitalnej

Stanowski pokazał nowy rekord wyświetleń w Kanale Zero. Efekt afery szpitalnej

Przejście z Gońca do Agory. Nowy dziennikarz "Wyborczej" i Gazeta.pl

Przejście z Gońca do Agory. Nowy dziennikarz "Wyborczej" i Gazeta.pl

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"