ING przekonuje, że oszczędzania można się nauczyć

W ramach trwającej kampanii konta oszczędnościowego ING Bank Śląski przygotował dla internautów „Program 21 dni”. Aplikacja zawiera porady i praktyczne przykłady pomagające w wypracowaniu nawyku systematycznego oszczędzania. Osiągnięcie celu wspierają popularni blogerzy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi oszczędzania w różnych obszarach życia.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Celem naszego programu jest pomoc w nauce oszczędzania. Popularna w internecie zasada mówi, że właśnie 21 dni wystarczy, by robiąc coś regularnie wykształcić w sobie dobry nawyk. Idea ta została przez nas przeniesiona na grunt oszczędzania. Zaproponowaliśmy internautom udział w interaktywnym treningu, który ma pomóc w wyrobieniu w sobie systematyczności w odkładaniu pieniędzy - powiedziała Barbara Pasterczyk, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.

Oszczędzanie to powtarzanie, dlatego udział w programie polega na codziennej nauce odkładania wirtualnych pieniędzy przez 21 dni. W systematycznym oszczędzaniu internautów wspierają Karinka i Jacek, bohaterowie spotów telewizyjnych banku. Poza szansą na wypracowanie nawyku oszczędzania, każdego dnia na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody np. w postaci kodów na e-booki. Po 21 dniach wszyscy, którzy systematycznie oszczędzali wirtualne pieniądze, otrzymają nagrodę gwarantowaną - kod VOD na 21 filmów. O tym, jakie tytuły znajdą się w tym filmowym pakiecie zdecydują sami internauci w drodze głosowania na profilu banku na portalu Facebook.

W czasie trwania zabawy poradami i wskazówkami dotyczącymi oszczędzania będą dzielić się popularni blogerzy i dziennikarze. Monika Mikowska z jestem.mobi podpowie, jak aplikacje mobilne pomagają oszczędzać nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze. Maciej Gis z Autokult.pl doradzi, jak ekonomicznie jeździć samochodem, a Wojciech Boczoń z Bankier.pl przedstawi narzędzia ułatwiające zarządzanie domowym budżetem. Nowe technologie i rozwiązania pomagające w oszczędzaniu przedstawi Grzegorz Marczak z Antyweb.pl, a o podróżach, które nie zrujnują naszego budżetu, opowie Patryk Świątek z Paragonzpodróży.pl.

Jest to kolejny po platformie edukacyjnej Zafinansowani.pl projekt ING Banku Śląskiego skierowany do internautów, w którym nie tylko przekonujemy ich, że oszczędzania można się nauczyć, ale także dajemy konkretne rady i narzędzia, jak to zrobić.

Za strategię, koncepcję kreatywną oraz realizację kampanii w internecie i przygotowanie „Programu 21 dni” odpowiada agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine. Strona programu dostępna jest pod adresem www.ingbank.pl/program21dni.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

#WM GLOBAL. Szybki przegląd newsów ze świata mediów i reklamy

#WM GLOBAL. Szybki przegląd newsów ze świata mediów i reklamy

Polski rynek reklamy dalej rośnie. TV linearna traci na rzecz internetu

Polski rynek reklamy dalej rośnie. TV linearna traci na rzecz internetu

KRRiT zarzuca Polskiemu Radiu brak pluralizmu

KRRiT zarzuca Polskiemu Radiu brak pluralizmu

WPP uruchamia HEX. Będzie zapełniać lukę kompetencji AI

WPP uruchamia HEX. Będzie zapełniać lukę kompetencji AI

Porównywarki finansowe - jak proste narzędzia stały się źródłami wiedzy?
Materiał reklamowy

Porównywarki finansowe - jak proste narzędzia stały się źródłami wiedzy?

Nike rusza z kampanią na mundial. W spocie nie tylko gwiazdy piłki

Nike rusza z kampanią na mundial. W spocie nie tylko gwiazdy piłki