January Ciszewski to prezes i większościowy akcjonariusz funduszu JR Holding, do którego należy 13,4 proc. walorów Ekipa Holding. W jej radzie nadzorczej był od jesieni ub.r.
- Rozumiemy decyzję Januarego Ciszewskiego, który ma masę innych obowiązków. Cały zespół spółki dziękuje za ten czas współpracy w radzie nadzorczej. Jednocześnie nie jest to koniec naszej współpracy z Januarym i JR Holding ASI. Nadal będziemy dbać wspólnie o rozwój spółki - zapowiada w komunikacie Łukasz Wojtyca, od stycznia br. prezes Ekipa Holding.
Do rady nadzorczej firmy powołany został Kamil Gemra - doktor nauk ekonomicznych pracujący w Szkole Głównej Handlowej. Z rynkiem kapitałowym jest związany od kilkunastu lat, doradzał w zakresie relacji inwestorskich wielu spółkom, obecnie jest też członkiem kilku innych rad nadzorczych.

W radzie nadzorczej Ekipa Holding są również Piotr Krupa, Tomasz Wykurz, Monika Górska i Patrycja Ignacy. Dwa miesiące temu ze stanowiska wiceprezesa odszedł Filip Bielecki.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/ekipa-holding-prezes-lukasz-wojtyca-platna-subskrypcja,7169510615222401a ##
W pierwszym kwartale br. spółka przy 6,58 mln zł osiągnęła 811,8 tys. zł zysku netto. Dodatnią rentowność zanotowała drugi kwartał z rzędu.











