Justin Timberlake zapowiada "Man of the Woods"

Justin Timberlake zaprezentował klip promujący swój nadchodzący album, "Man of the Woods".

pr / zp / megafon
pr / zp / megafon
Udostępnij artykuł:

Wideo ukazuje prace nad nadchodzącą płytą popowego gwiazdora. W czarno-białym filmiku poza Timberlakiem pojawiają się także Pharrell, Timbaland, Jessica Biel i Chris Stapleton. - To album o szerokim spektrum dźwięków, ale opisałbym "Man of the Woods" jako współczesną Americanę połączoną z automatem perkusyjnym 808 - mówi wokalista.

Longplay ukaże się 2 lutego. Nad brzmieniem czuwali The Neptunes i Timbaland. Gościnnie usłyszymy Alicię Keys w kawałku "Morning Light" i gwiazdora country Chrisa Stapletona w piosence "Say Something". Na pierwszy singel wokalista wybrał "Filthy".

"Man of the Woods" ukaże się na dwa dni przed występem Justina Timberlake'a na Super Bowl. Popowy gwiazdor pojawi się w przerwie finału NFL na U.S. Bank Stadium w Minnesocie.

Oto tracklista "Man of the Woods":1. Filthy2. Midnight Summer Jam3. Sauce4. Man of the Woods5. Higher, Higher6. Wave7. Supplies8. Morning Light (featuring Alicia Keys)9. Say Something (featuring Chris Stapleton)10. Hers (Interlude)11. Flannel12. Montana13. Breeze Off the Pond14. Livin' Off the Land15. The Hard Stuff16. Young Man

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek "FutureSex/LoveSounds" promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Timberlake prowadzi też karierę aktorską. Ostatni fabularny film z jego udziałem to "Wonder Wheel" Woody'ego Allena z Kate Winslet i Juno Temple.

 

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Rada programowa domaga się wycofania reklam z kanału TVP

Rada programowa domaga się wycofania reklam z kanału TVP

Twórcy konkursu Podcast Roku zapraszają na Inspiration Day

Twórcy konkursu Podcast Roku zapraszają na Inspiration Day

ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

Nowa naczelna "Aktivista". W przeszłości w "Vogue Polska"

Nowa naczelna "Aktivista". W przeszłości w "Vogue Polska"

Wawrzyniec Kostrzewski dołącza do Under Ski Tower

Wawrzyniec Kostrzewski dołącza do Under Ski Tower

FilmBox zmieni kanały 10 czerwca. Startuje FilmBox+ Stream

FilmBox zmieni kanały 10 czerwca. Startuje FilmBox+ Stream