SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kasa Krajowa SKOK pozwie „Gazetę Wyborczą” za teksty o lokacie w Getin Banku. „To pomówienie narażające na utratę zaufania”

Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa zapowiedziała, że pozwie „Gazetę Wyborczą” (Agora) w związku z niedawnymi artykułami o środkach ze SKOK-ów przekazanych Fundacji Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie. Dziennikarze „GW” zapewnili, że mają dokumenty potwierdzające odmowę otworzenia lokaty dla tej fundacji w Getin Banku.

Dołącz do dyskusji: Kasa Krajowa SKOK pozwie „Gazetę Wyborczą” za teksty o lokacie w Getin Banku. „To pomówienie narażające na utratę zaufania”

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ffffk
stara zasada znowu się sprawdza - im złodziej więcej nakradnie, tym bardziej bezczelnie będzie zaprzeczał.
26 13
odpowiedź
User
Taki żart
To nieprawda! To wszystko kłamstwo! Nie było żadnej lokaty!

To była polisolokata...
16 10
odpowiedź
User
Wybiórcza
Czasy się zmieniają ale nie pan doktorze mengele... wybiórczej nigdy nie przeszkadzały kłamstwa byle o wrogach?
13 20
odpowiedź
User
gość
SKOK i zaufanie - ciekawa teza
21 11
odpowiedź
User
Klari
„To pomówienie narażające na utratę zaufania”... ze strony klientów Podhala czy Podlasia? Nie ma obawy, oni wierzą we wszystko, co mówi PiS! Ja nie ufam żadnym firmom z systemu SKOK, bo nie mam zaufania do ludzi, którzy są związani z PiS-em, jak np. Biereccy.
Franciszek Stefczyk w grobie się przewraca!
20 11
odpowiedź
<