SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kasa Krajowa SKOK pozwie „Gazetę Wyborczą” za teksty o lokacie w Getin Banku. „To pomówienie narażające na utratę zaufania”

Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa zapowiedziała, że pozwie „Gazetę Wyborczą” (Agora) w związku z niedawnymi artykułami o środkach ze SKOK-ów przekazanych Fundacji Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie. Dziennikarze „GW” zapewnili, że mają dokumenty potwierdzające odmowę otworzenia lokaty dla tej fundacji w Getin Banku.

Dołącz do dyskusji: Kasa Krajowa SKOK pozwie „Gazetę Wyborczą” za teksty o lokacie w Getin Banku. „To pomówienie narażające na utratę zaufania”

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pankracy
„To pomówienie narażające na utratę zaufania”... ze strony klientów Podhala czy Podlasia? Nie ma obawy, oni wierzą we wszystko, co mówi PiS! Ja nie ufam żadnym firmom z systemu SKOK, bo nie mam zaufania do ludzi, którzy są związani z PiS-em, jak np. Biereccy.
Franciszek Stefczyk w grobie się przewraca!


Całe szczęście, że na tym łez padole są też ludzie godni zaufania - tacy jak Lech Czarnecki, Marcin Plichta, Ryszard Sobiesiak no i oczywiście Beata Sawicka, niewinna jak dziewica orleańska ofiara PIS-owca agenta Tomka.
Przy okazji pytanie: czy prezes NIK, podejrzany Krzysztof K. podał się już do dymisji?
13 18
odpowiedź
User
fala
afery cd, ile można czytać to samo w kółko? zamiast się zainteresować tym co się realnie dzieje na rynku tj że getin wypuszcza ciekawe lokaty z oprocentowaniem 3,3%, to ludzie wolą czytać kto gdzie z kim i po co. i jaki w tym sens?
8 8
odpowiedź
<