SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Kublik z „Gazety Wyborczej” zachęca do wysyłania do KRRiT skarg na „Wiadomości” TVP1

Dziennikarka „Gazety Wyborczej” Agnieszka Kublik zarzuciła „Wiadomościom” TVP1 manipulacje w relacjach ze szczytu NATO, dodając, że jej tekst jest skargą do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz zachęcając czytelników do wysyłania podobnych skarg. - Wiem, że jest niemożliwe, żeby „Wiadomości” zostały ukarane za te manipulacje, natomiast bardzo bym chciała, żeby trwała dyskusja o tym, że nie jest to rzetelny program - mówi nam dziennikarka.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Kublik z „Gazety Wyborczej” zachęca do wysyłania do KRRiT skarg na „Wiadomości” TVP1

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dionizy
A gdzie można pisać skargi na Gazetę Wyborczą? Do Pana Boga?
Na Wyborczą nie płacisz abonamentu, głupku
17 24
odpowiedź
User
merkury
A gdzie można pisać skargi na Gazetę Wyborczą? Do Pana Boga?
Na Wyborczą nie płacisz abonamentu, głupku
Za czasów PO Wybocza dostawała od państwa dopłaty na np. papier. I co, to było w porządku z punktu widzenia podatnika?
33 15
odpowiedź
User
Aster
To niech tez napisze skargę na równie kłamliwe tłumaczenie słów Obamy jakie się ukazało na stronie ambasady amerykańskiej W Warszawie. :)
24 12
odpowiedź
User
piotrglowacki
szkoda, że p.Kublik & GW nie działały tak energicznie kiedy trzeba było pisać o fundacji Pro Civili. Teraz byłaby wiarygodniejsza.
37 10
odpowiedź
User
wow
Z porannej rozmowy w TVN24 dowiedziałam się dzisiaj o szczycie NATO tyle, że była to "masakra wizerunkowa" - tak Mirosław Ośko komentował przemówienie Obamy. W Polsacie w ramach info o szczycie wypowiedział się Mateusz Kijowski z jakiejś wielkiej demonsracji (błąd zamierzony) w Pile. Okazuje się, że szefowie państw przyjechali do Warszawy, żeby skrytykować Kaczora i jego rząd. Musi ten Kaczor jest najważniejszym politykiem na świecie, skoro Obamie chce się przyjechać, żeby mu na miejscu pogrozić palcem. Bronka nikt nie traktował tak poważnie.
23 12
odpowiedź
<