SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agora od 2022 roku chce zarabiać więcej na subskrypcjach niż sprzedaży egzemplarzowej „Gazety Wyborczej”

Przychody Agory ze sprzedaży egzemplarzowej „Gazety Wyborczej” wyniosły w ub.r. 73 mln zł, a z subskrypcji cyfrowych - 32 mln zł - wynika z danych, do których dotarły Wirtualnemedia.pl. Spółka w przyszłym roku chce zarobić na papierowej „Wyborczej” 60 mln zł, a z prenumerat Wyborcza.pl - 70 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Agora od 2022 roku chce zarabiać więcej na subskrypcjach niż sprzedaży egzemplarzowej „Gazety Wyborczej”

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Leon Zawodowiec
Chcieć a móc to dwie różne rzeczy :-)
odpowiedź
User
haha
coś kasy z tych setek tysięcy cyfrowych abonentów nie widać. PINIENDZY NIE MA I NIE BĘDZIE :)
odpowiedź
User
haha
Współczynnik przychodu z wydania papierowego do elektronicznego to 1:8. Dotyczy zarówno Agory jak np. NYT. Jest zatem niemożliwe podwojenie przychodu z elektronicznego w 2022, bo oznaczałoby to konieczność przynajmniej podwojenia subskrypcji. Zwłaszcza, że ostatnie dane pokazują osiągnięcie miękkiego sufitu dla wydać elektronicznych. Wyciągnięcie więcej kasy z elektronicznych niż papierowych jest natomiast możliwe. Wystarczy, że GW zejdzie ze sprzedażą papieru do 30 tys., a to jest bardzo możliwe.


W taki sposób jakieś piniondze z cyfrowych będą i większe niż z papieru hahaha. Ależ kasaaaaaa
odpowiedź
<