SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Dryjańska pozwie Rafała Ziemkiewicza za tweet, że „jest zdeformowana, a jednak ją mama urodziła”

- Czelność, że pyskuje pod domem Jaro, sama jest zdeformowana, a jednak ją mama urodziła - napisał Rafał Ziemkiewicz o dziennikarce naTemat.pl Annie Dryjańskiej. Wpis został skrytykowany przez niektórych dziennikarzy. - Zbyt długo znosiłyśmy pogardę w milczeniu lub kwitowałyśmy ją wzruszeniem ramion. DOSYĆ TEGO. Z panem Ziemkiewiczem spotkam się w sądzie - zapowiedziała Dryjańska.

Dołącz do dyskusji: Anna Dryjańska pozwie Rafała Ziemkiewicza za tweet, że „jest zdeformowana, a jednak ją mama urodziła”

48 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ała
Dryjańska zdeformowana? Coś się Ziemkiewiczowi poplątało. Powinien sobie odpalić grafikę w Google. Wszystko wskazuje, że dziewczyna wygląda w zupełności foremnie.
19 21
odpowiedź
User
ała
Slowo zdeformowany (ana) nie jest obrazliwe, marne szanse na wygranie procesu


Powiedzieć kobiecie, że jest zdeformowana. To miałoby nie być w języku polskim obraźliwe?! Co z Tobą? Polszczyzny nie rozumiesz?!
16 23
odpowiedź
User
dryjanskaDeformacja
Jeszcze niedawno taka jedna wyzywała Jaro od kurdupli, tylko ten sobie olał i słusznie. Polecam wziąć przykład, a nie się obrażać, bo jakiś idiota publicznie poniża za fizyczność.
20 18
odpowiedź
User
Czortków
Pokłady chamstwa feministycznego na ulicach Warszawy w ostatnich są przeobfite. Gdzież były komunizujące, czy jak kto woli, neomarksistowskie lwice, kiedy obrzucano epitetami (k...o!) oraz naruszano nietykalność cielesną starszych kobiet - obrończyń krzyża na Krakowskim Przedmieściu. BYŁY w tłumie barbarzyńskiej dziczy!
28 20
odpowiedź
User
Jan Cyraniak
Paradoks polega na tym, że osoby pro lajf interesuje tylko okres od POCZĘCIA DO ROZWIĄZANIA. Jak dzieciak, zdrowy lub nie, opuści już brzuch kobiety, to nagle tracą nim zainteresowanie. Co się będzie działo z dzieckiem, oraz rodzicami, przez kolejne lata już całkowicie ich nie obchodzi.


W Polsce jest ponad 130 organizacji pro life. Większość z nich zajmuje się właśnie pomaganiem samotnym matkom i rodzinom z dziećmi niepełnosprawnymi. Twój wpis dowodzi Twojej totalnej niewiedzy w temacie. Pozdrawiam i zalecam dokształcenie się.
21 18
odpowiedź
<