SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartosz Hojka: najlepszy rok Agory od dekady. "Kluczowy spadek przychodów w związku z koronawirusem"

- Mamy poczucie, że 2019 rok był bardzo dobrym rokiem dla Agory, od wielu lat. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że najlepszym od dekady - stwierdził Bartosz Hojka, prezes zarządu Agory. Analitycy podkreślają, że kluczowy dla firmy może być spadek frekwencji w kinach i osłabienie sytuacji na rynku reklamowym w wyniku potencjalnego spowolnienia gospodarczego.

Dołącz do dyskusji: Bartosz Hojka: najlepszy rok Agory od dekady. "Kluczowy spadek przychodów w związku z koronawirusem"

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
OMG
Kurs najniższy w całej historii firmy. PS nie da się wszystkiego zwalić na koronawirusa...
odpowiedź
User
Holly
Nie no jasne, koronawirus nie zamknął kin, tylko same się zamknęły, tak?
Ile tam Ruskie płacą za te komenty bezmyślne?

Kurs najniższy w całej historii firmy. PS nie da się wszystkiego zwalić na koronawirusa...
odpowiedź
User
Zuzanna
Firma czołga się po dnie notowań giełdowych, na głowie ma zamknięcie najbardziej dochodowej częsci firmy (kin), a pan prezes uważa, że 2019 r. był najlepszym od dekady? O, Jezu... Jak pan prezes sam niedawno powiedział o działaniach Agory w internecie, a co bardzo pasuje do pana prezesa: ,,cały czas się uczymy...". No, właśnie.

PS. Może pan prezes wróci do robienia radia w Tychach, bo to mu jako tako wychodziło, przynajmniej przy ówczesnym braku konkurencji. Wyniki z innych obszarów, którymi zajmował się pan prezes po opuszczeniu stolca dyr. programowego radia Karolina kwalifikują go do zmiany branży na spożywczą (produkcja bryndzy). No, chyba, że to jest najlepszy rzut kadr, jakimi dysponuje Agora... A, to przepraszam. No, uczmy się, uczmy, mamy sporo do wydania pieniędzy na naukę.


frustracja Krasawicy?
odpowiedź
<