SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominik Zdort wyszedł z audycji RDC, po tym jak Marcin Celiński porównał jego wypowiedź do słów Jaruzelskiego

Szef Tygodnik.tvp.pl Dominik Zdort opuścił studio w trakcie porannej audycji radia RDC po sprzeczce z Marcinem Celińskim z „Liberte”. Celiński stwierdził, że wypowiedzi Zdorta kojarzą mu się z argumentacją PRL-owskich przywódców Wojciecha Jaruzelskiego i Mieczysława Rakowskiego. - Z tym panem więcej nie wystąpię - stwierdził Dominik Zdort. - Gdybym wcześniej wiedział, że będzie Celiński, sam udziału bym odmówił - napisał Wojciech Wybranowski z „Do Rzeczy”, który też gości w audycji.

Dołącz do dyskusji: Dominik Zdort wyszedł z audycji RDC, po tym jak Marcin Celiński porównał jego wypowiedź do słów Jaruzelskiego

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
radio RDC
po wyrzuceniu Elizy Michalik, Ewy Wanat, odejściu Tomasza Stawiszyńskiego przestało być ciekawe. To już dwa lata jak zepsuto to interesujące publiczne radio. „Dyskusje” ze Zdortem, Wybranowskim, i kto tam jeszcze z d. zmiany bywa, nie mają sensu. Zaprzeczają istocie pojęcia „dyskusja”. Obecność redaktora Celińskiego wydaje się tam dziwna.
odpowiedź
User
Marroc
Pan Zdort cierpi na TVPisizm, jeśli nie umie spokojnie wysłuchać opinii innych ( a sam często nie przebiera w w słowach ) to powinien iść do przedszkola. Demokracja polega na wybraniu władzy według PRZESTRZEGANYCH PRZEZ WSZYSTKIE STRONY REGUŁ (przestrzeganych przed, w trakcie i po wyborze ). Inaczej byle banda która dorwie się do władzy może powiedzieć że ma mandat do wszystkiego na co ma ochotę. Np do tego by jedno plemię u władzy wycięło w pień drugie - jak w Ruandzie. To dla was też demokracja?! No przecież Ci którzy rządzili zrobili co uważali za konieczne. Nonsens. Bez rządów PRAWA ograniczających KAŻDYCH rządzących nie ma demokracji ani wolności. Reszta to propaganda i gadka dla ciemnego ludu - bredzenie o obalaniu Panów, "żydowskich spisków", pogonieniu kułaków, elit, jak zwał tak zwał - terminologia propagandy się zmienia ale chodzi zawsze o to samo by manipulując masami zagarniać NIENALEŻNĄ NADMIERNĄ władzę.

Bardzo trafna diagnoza obecnej sytuacji i pisowskiej "demokracji"
odpowiedź
<