SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Donald Trump nie dopuścił pytania od dziennikarza CNN, zarzucił stacji nagłośnienie fałszywych informacji Buzzfeedu (wideo)

W środę podczas konferencji prasowej prezydent elekt USA Donald Trump nie pozwolił dziennikarzowi CNN zadać mu pytania, oceniając, że stacja jest straszna i podaje fałszywe informacje. CNN podkreśla, że przy relacjonowaniu niezweryfikowanych doniesień o rzekomych materiałach rosyjskich służb kompromitujących Trumpa, zachowała standardy dziennikarskie.

Dołącz do dyskusji: Donald Trump nie dopuścił pytania od dziennikarza CNN, zarzucił stacji nagłośnienie fałszywych informacji Buzzfeedu (wideo)

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
yh
szacun dla Trumpa !
24 15
odpowiedź
User
PYTANIE
Bożyszcze "niepokornych" ( w tym polskich, co widać w komentarzach powyżej) nie płacące podatków, a któremu kasa wyłazi z każdej kieszeni, ma się zająć losem zwykłego człowieka.... Czy wyście całkiem stracili poczucie rzeczywistości?
13 20
odpowiedź
User
No tak...
W USA też mają problem z presstytucją. Mam nadzieję, że Trump nie będzie tak cierpliwy jak B. Szydło i będzie niszczył odpowiedników naszych majdanowców z "Newsweek" i "Forbes".


Ledwie post wyżej o tym pisałem. Częścią ludzkiej natury jest chęć niszczenia. I tu mamy takiego "niszczyciela". Chciałby zniszczyć "Newsweek" i "Forbes". Czy boi się, że jak zobaczy jego okładkę, to ta "zgwałci go przez oczy"?
Było już w historii wielu niszczycieli książek, niszczycieli prasy. Było już palenie bibliotek, książek, redakcji.
W historii zapisali się nie ci, którzy niszczyli i palili, ale ci, których niszczono.

Np. u nas Kopernik. Który mógł wydać "O obrotach sfer niebieskich" dopiero, gdy był umierający. Bo wtedy stał się niedostępny dla Świętego Officium. A i tak jego dzieło było rozprowadzane nielegalnie.


Niestety, część rodaków ma gen samozniszczenia! Kopią sobie grób i nie nienawidzą tych, którzy ich do tego zmuszają, ale tych, którzy się buntują i nie chcą tego robić. Ileż to już razy w naszej historii
12 14
odpowiedź
User
????
Brawo Trump to koniec z monopolem lewaków na prawde, oj bedzie bolec w Polsce po roku rządów Pis kwik jest nie do zniesienia a co dopiero w USA.


Rządów? Chyba bezhołowia... A gdzie wy słyszycie ten nieustająco przywoływany kwik? Rodzi to podejrzenie, że w swoich siedzibach.... My go nie słyszymy!
13 16
odpowiedź
User
Wojciech
Rządów? Chyba bezhołowia... A gdzie wy słyszycie ten nieustająco przywoływany kwik? Rodzi to podejrzenie, że w swoich siedzibach.... My go nie słyszymy!

Ty tak na poważnie? A jak nazwiesz KOD oraz - terrorystyczne moim zdaniem - okupowanie sali obrad Sejmu, jak nie kwikiem za utraconymi fruktami z koryta? Marszałek Piłsudski rozgoniłby towarzystwo batem i w Berezie Kartuskiej brakłoby wolnych prycz.
14 11
odpowiedź
<