SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Duże spadki sprzedaży dzienników w 2013. „Papier nadal jest najbardziej dochodowy”

W 2013 roku wszystkie dzienniki ogólnopolskie zanotowały spadki sprzedaży. Najwięcej straciły „Rzeczpospolita” i „GW”. Czytelników prasie odbiera internet, ale cały czas to wydania drukowane są najbardziej dochodowe.

Dołącz do dyskusji: Duże spadki sprzedaży dzienników w 2013. „Papier nadal jest najbardziej dochodowy”

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
krzysztof wilczyński
Prasa nie może ograniczać się do informowania o rzeczywistości. Powinna objaśniać i komentować rzeczywistość. Nie widzę problemu w tym, że gazety prezentują jakiś określony światopogląd. To rzecz normalna w obecnym świecie. Ludzie o poglądach liberalno-lewicowych kupują Wyborczą, o nieco konserwatywnych Rzeczpospolitą. A najlepiej czytać wszystkie dostępne gazety, aby wzbogacać swój ogląd świata. A dlaczego Polacy gazet nie kupują? To jest ten sam przypadek, co pytanie o to, dlaczego Polacy nie chodzą na wybory i tak słabo angażują się w pracę na rzecz organizacji non-profit. Nasze społeczeństwo obywatelskie jest dramatycznie słabe. Nasze elity polityczne na ten aspekt prawie w ogóle nie zwracają uwagi. I to jest prawdziwy dramat.
odpowiedź
User
Janek
Grzegorz z Faktu znów najlepszym dziennikarzem w Polsce. Najlepiej zarządza kontem, by dotarczyć targetom najlepszy i oczekiwany przez nich produkt gazetopodobny. Ta strategia się sprawdza. Kreowanki i ustawianki w gazecie cieszą się popularnością. Dzięki temu Fakt ma najlepszą sprzedaż i ogromne wpływy z reklam.
odpowiedź
User
+
Sztandarowy projekt i duma Polskapresse "Polska" zaliczył tak szybki spadek, że nawet nie załapał się na wykres.
odpowiedź
<