SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dziennikarze o swoich nieformalnych relacjach z politykami: Rozmowy są, wsparcia brak

Nie ma co się oszukiwać: dziennikarze polityczni bardzo często są z politykami na „ty”, latami budują z nimi relacje, które potem owocują newsami na „jedynki” - mówią nam dziennikarze, z którymi rozmawialiśmy w kontekście wycieku maili Krzysztofa Skórzyńskiego. - Czasem z takich relacji więcej problemów ma polityk, niż dziennikarz - komentuje Wojciech Wybranowski, redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego”.

Dołącz do dyskusji: Dziennikarze o swoich nieformalnych relacjach z politykami: Rozmowy są, wsparcia brak

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Polski
Jak Skórzyński mówi, że nie doradzał Dworczykowi to sprawa jest zamknięta , tak broni go Wielowiejska. Niedzwiecki też mówił, że jest nie oszukiwał na liście przebojów. A co panowie mają mówić.
odpowiedź
User
Paul
Bycie na Ty, a maile na prywatną skrzynkę z prośbami o "doradztwo" to jest zupełnie inna bajka...

Dziennikarz ma obowiązek ALBO odpisać odmownie i w razie wątpliwości pokazać tę odpowiedź ALBO ujawnić maila od razu po otrzymaniu dla dobra interesu publicznego.

A co zrobił Skóra? Nic. Udaje, że nie zauważył maila 😆
odpowiedź
User
Prawda
Temat istnieje od lat, też wielka mi tajemnica 😄 Przecież cała masa dziennikarzy sportowych jest na TY z działaczami sportów wszelakich. Są tacy "dziennikarze" którzy piszą WYŁĄCZNIE o jednym klubie piłkarskim. Zapytani, -Dlaczego? W odpowiedzi z szyderczym uśmieszkiem, odpowiadają -Domyśl się 😉 . Aby nie być gołosłownym. Aktualny rzecznik jednego z klubów piłkarskich, nim nim pozostał przez prawie dwa lata siedziba klubu była jego miejscem ...redakcyjnej siedzimy gazety dla której coś tam robił. Niestety współczesne dziennikarstwo, całe, to całkowity upadek.
odpowiedź
<