SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eksperci o zmianach w Radiu ZET

-  Do tej pory Radio ZET grało dla wszystkich, czyli dla nikogo konkretnego –  mówi Agnieszka Anielska, prezes zarządu Grupy Radiowej Time.

Dołącz do dyskusji: Eksperci o zmianach w Radiu ZET

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
radiowiec
Te zmiany powinny być "z jajami", wiadomo, że nie zupełna zmiana repertuaru, ale można by się postarać i czasem zagrać inne przeboje największych gwiazd. Jest mnóstwo przebojów, przykładowo Edyty Bartosiewicz, czy Tiny Turner, których nie idzie usłyszeć, za to wiecznie słuchamy trzech - czterech tych samych ;/ Druga sprawa - troszkę więcej odkryć i wyczucia w "wygrzebywaniu" nowości lub ciekawych utworów - nie tylko to co młócą na MTV, albo to co chciałoby się na siłę wyrzeźbić na (pseudo)hit... Jest tyle fajnej "łagodnej ambitnej alternatywy", która z powodzeniem sprawdziłaby się w radiu rzekomo o profilu słuchaczy z przedziału 28-49... więcej pozycji takich jak Roksopp, jj, Regina Spektor - trochę wyższego poziomu, nie tylko Britney Spears, Katy Perry i Lady GaGa - tego życzę mojej niegdyś ulubionej stacji - odsuńcie się WYRAŹNIE od rmf-owego dna dla każdego...
8 8
odpowiedź
User
kolomolo
Zmiany w Radiu ZET są wczuwalne... Niestety "Czuje i wiem", że są niekorzystne. Ja od kilku lat byłem wielkim zwolennikiem ZET-ki, ale niestety od poniedziałku tego radia nie da się słuchać. To nieprawda co piszecie, że w muzyce nie ma zmian. Od poniedziałku na antenie ZET-ki lecą same starocie i to czasem takie, których miejsce jest na antenie Chilli ZET. Bardzo niewiele piosenek nowszych, a i stare przeboje w wielu przypadkach w bardzo dołującym tonie, zero radości w tym radiu. Sorki, ZET-ka, próbuję jeszcze, ale póki co bezskutecznie Was słuchać. Od poniedziałku przełączyłem się na Złote Przeboje :)
8 8
odpowiedź
User
smok
Zmiany w Eurozecie pociągnęły za sobą zimne noce i poranki. Słuchalność Zet opadnie jeszcze bardziej (to można jeszcze?) synchronicznie z żółtymi liśćmi. Ale to nie koniec zmian. Największe zmiany radia Zet są szykowane na 2012 rok kiedy nastąpi przebiegunowanie Ziemi. Eurozet czeka na tę chwilą z utęsknieniem. Pojawią się jeźdźcy Apokalipsy którzy wprowadzą NEW ORDER. Ten który nie miał słuchalności będzie ją miał, a ten który ją miał ... straci ją. Pierwszy jeździec sformatuje nowe pasmo grające apokaliptyczną nutę nowego ładu. Drugi jeździec zasiądzie w zarządzie Eurozetu i będzie dzielił niepodzielone. Trzeci jeździec swoją kopią skopiuje wszystkie istniejące formaty radiowe na świecie i stworzy nową krainę słuchalności ZETONIE. A pozostali jeźdźcy w ramach zetopaktu podjadą na kopiec Kościuszki zrobić tam wielkie mrowisko. Radio Zet jest skazane na sukces.

Sukces - działanie na najwyższym poziomie możliwości jednostki, w kierunku spełnienia jej marzeń i pragnień przy jednoczesnym zachowaniu równowagi pomiędzy wszystkimi płaszczyznami życia. Innymi słowy sukces jest to stan zamierzony, zrealizowany w przeciągu czasu. Do zdefiniowania sukcesu określa się wartości, które są jego wyznacznikiem. Dla każdego człowieka sukces jest widziany w inny sposób. Ważną rolę odgrywa tutaj hierarchia wartości i doświadczenia wyznawane przez każdego z osobna. Miarą sukcesu mogą być: zrealizowane plany, szczęście, zdrowie, własność materialna itp.
Człowiek osiąga sukces, wtedy gdy spełniają się wszystkie jego oczekiwania.

Jak wynika z definicji sukcesu Radio Zet już go osiągnęło. "Dla każdego człowieka sukces jest widziany w inny sposób"
gutbaj
8 8
odpowiedź
User
km
Wanat ma rację - Zetka ciągle coś zmienia. Jedyne czego nie zmieniała od lat to logo - obecne, choć przekopiowane już z innych mediów jest w porządku. Hasło wprawdzie też zaczerpięte z innej stacji, trochę zresztą nieudolnie. Pamiętam jeszcze "Tylko wielkie przeboje", "czułe granie" itd... Powinni się zdecydować na jakiś konkretny pomysł i się tego trzymać.
8 8
odpowiedź
User
asica
Uwielbiałam duet Marek&Jarek i bardzo mi tego brakuje :(
8 8
odpowiedź
<