SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

Nie milkną echa po wtorkowych wystąpieniach prezydenta Andrzeja Dudy i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Czy wyrażony sprzeciw wobec własnego obozu politycznego wpłynie na wizerunek Andrzeja Dudy? Jak ostre wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego przełożą się na jego postrzeganie i poziom debaty publicznej? Dla portalu Wirtualnemedia.pl komentują: dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, dr Łukasz Przybysz, dr Krystian Dudek, dr hab. Norbert Maliszewski, Eryk Mistewicz i Adam Łaszyn.

Dołącz do dyskusji: Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jest spoko
Heh "Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński". Czyli znowu genialny strateg Jarosław planował. On jest genialny.

PS dziennikarze, socjolodzy, politolodzy - jesteśmy w takim samym stopni winni, jak Jarek, temu co się obecnie dzieje.
13 9
odpowiedź
User
ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta
No i co chcesz udowodnić demagogu? Sklepy nie są beneficjentem środków pomocowych , a jakikolwiek zamach na jakąkolwiek korporacyjną działalność gospodarczą spowoduje zamknięcie rynku wspólnotowego gdzie jest największy eksport- potem będzie już tylko patriotyczne narodowe bankructwo, a potem może jakieś pojedyncze regiony uratują własną d....ę opuszczając bankruta.

Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy naiwniaku, ale wywody takie jak Twój, to paradoksalnie tylko woda na młyn Kaczyńskiego. Bo gdy Ty będziesz czekał na odcięcie środków, do którego i tak nie dojdzie, to Kaczor będzie się umiejętnie lansował w kontrze do wszelkiej maści Junckerów.
13 9
odpowiedź
User
Mariola
Przeraża mnie ignorancja znacznej części polskiego społeczeństwa, których emocjonuje przyglądanie się bitwom słownym czy fizycznym. To są prymitywne odruchy świadczące o niskich instynktach. Kibicujący człowiek emocjonuje się walką, woła "dowal mu, a nawet "zabij go" co świadczy o ograniczeniu umysłowym. Podobnie jest w przypadku kibicowaniu PiSowi i Kaczyńskiemu. Dobrze że im przywali, zasłużyli sobie itp. Ale ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że sami dostaną rykoszetem. Wtedy oczy się otworzą i znów będą marudzić z niezadowoleniem, że zostali wykołowani. Żenujący poziom pojmowania w tym narodku.
12 11
odpowiedź
User
V2
Kiedyś przegrają wybory i to szambo obróci się przeciwko nim..........a wtedy będą skomleć,że jest im zle
14 11
odpowiedź
User
koko
"A co do wypowiedzi. Wiemy, że to nie był żaden zamach. Tylko katastrofa - i to zaginiona w głównej mierze przez naszą stronę. I wiemy, że MSZ odradzał Kaczyńskiemu wyjazd."


Taaaak...wicie...rozumicie...tak towarzysze radzieccy kazali mówić?
11 16
odpowiedź
<